Araç fiyatlarının düşmeye başlaması piyasada ciddi bir hareketlenmenin yaşanmasına neden oldu. Pek çok vatandaş yeni bir araç almak ya da eski aracını değiştirmek için harekete geçti. Nakit parası olmayanlar banka kredi kampanyalarını araştırmaya başladılar. Şekerbank, Vakıfbank ve Odeabank hazırladıkları yeni kredi kampanyası ile birlikte hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

ŞEKERBANK ARAÇ KREDİSİ HAZIRLADI

Şekerbank tarafından hazırlanan yeni araç kredisi ile birlikte 2. El araç alacaklar için de sıfır araç alacak olanlar için de şeker gibi taşıt kredisi hazırlandı. 60 ay vadeli olarak hazırlanan taşıt kredisinde bankaya satın alacağınız aracı teminat olarak göstermeniz yeterli olacak.

İkinci el taşıtlarda 15 yaşına kadar olan araçlar için teminat göstermeniz yeterli olacak. Sıfır araçlar için ise durum biraz daha farklı gelişiyor. 120 bin liraya kadar olan araçlar için yüzde 70 oranında kredi, daha yüksek fiyatlı araçlar için ise yüzde 50’si kredi olarak veriliyor.

Bankanın taşıt kredisi için faiz oranı yüzde 2.09 olarak açıklandı.

VAKIFBANK DÜŞÜK FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ VERECEK

arac-kredisi

Vakıfbank cazip teklifler sunmaya devam ediyor. 48 ay ödemeli olarak verilen taşıt kredisi için belirlenen faiz oranı yüzde 1.48 olarak açıklandı. Ödemelerde de kolaylıklar sunan banka piyasada en düşük faizli kredi seçeneğini sunduğunu belirtti.

Taksit ödemelerinde zorlananlar için 3 ay ödeme erteleme seçeneği de bulunuyor. taksit ödemeleri ister eşit taksitli isterse 3 ayda bir eşit taksitli olarak yapılabilecek.

ODEABANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

Odeabank yeni ya da ikinci el taşıtlar için yeni bir taşıt kredisi kampanyası hazırladı. Kredinin vade seçeneği ise 48 ay olarak belirlendi. Kefil ya da belge şartına ihtiyaç duyulmadan alınabilecek olan kredi kampanyasında faiz oranı da yüzde 2.08 olarak açıklandı.

Bankaya taşıt kredisi için yapılacak başvurular kimlik, gelir belgesi, başvuru formu ve ikinci el araçlar için araç ruhsat fotokopisi olarak belirlendi.