Şekerbank Günlük 13 TL'den Başlayan Taksitlerle 100.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Fırsatını Duyurdu!

Türkiye'de nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için çok sayıda ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleniyor. Bu kampanyaların en çok dikkat çekeni ise Şekerbank imza attı. Şekerbank tarafından yapılan açıklamaya göre günlük 13 TL'den başlayan taksitlerle 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Şekerbank'ın uygun maliyetli, masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Şekerbank Günlük 13 TL'den Başlayan Taksitlerle 100.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Fırsatını Duyurdu!
17 Ekim 2020 - 18:27

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar uygun maliyetlerle verilen ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar. En uygun maliyetli kredi kampanyasını bulan vatandaşlar bu finansman desteğine talep gösterip nakit problemlerine çözüm üretiyorlar.

Son günlerin dikkat çeken ihtiyaç kredisi kampanyasını Şekerbank düzenledi. Şekerbank tarafından yapılan açıklamaya göre emekli maaş müşterilerine kredi tahsis ücreti olmadan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi veriliyor. 

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLERİ NELERDİR?Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekli maaş müşterileri günlük 13 TL'den başlayan taksitlerle bu finansman desteğini alabiliyorlar. Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartlarına göre bu krediler 36 ay vadeli olabiliyor. Ayrıca 100.000 TL'ye kadar da kredi kullandırılabiliyor. Bunun için Şekerbank'ın tek şartı ise emekli müşterilerin maaşlarını Şekerbank'a taşımaları oluyor.

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ YÜZDE KAÇ?

Şekerbank'ın kredi tahsis ücreti olmadan verdiği ihtiyaç kredisine aylık yüzde 1,44 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler bu krediyi banka şubelerine başvururak kullanabiliyorlar. Kredi başvuruları aynı gün içerisinde sonuçlandırıp talep edilen ve onaylanan kredi tutarı müşterinin vadesiz hesabına aktarılıyor.

ŞEKERBANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMAŞekerbank'tan 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 375 TL ödeme yapıyor. Bu hesaplamada müşteriler günlük 13 TL taksit tutarı ödemiş oluyorlar. Ayrıca günlük 13 TL taksit tutarı 36 ay vadeli 10.000 TL kredi için geçerli oluyor. Kredi miktarı arttıkça taksit tutarı da yükseliyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum