Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakterine hayat veren Sedef Şahin kendisine yapılan yorumlara isyan etti

Başrollerinde Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakterine hayat veren Sedef Şahin kendisine yapılan yorumlara tepki gösterdi. 

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Show Tv'de yayınlanan ve bir döneme damga vuran Adını Feriha Koydum dizisin başarılı oyuncusu yıllar sonra itiraflarda bulundu.

Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Vahide Gördüm, Yusuf Akgün, Barış Kılıç, Deniz Uğur, Ahu Sungur, Ceyda Ateş, Metin Çekmez gibi isimlerin yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakterini canlandıran Sedef Şahin yıllar sonra katıldığı bir programda açıklamalar yaptı. 

adini-feriha-koydum-dizisinin-fesat-cansu-039-su-dal-gibi-oldu-simdi-guzelligiyle-dunyaca-unlu-yildiza-meydan-okuyor-7065

Adını Feriha Koydum dizisinde yer aldığında henüz 17 yaşında olan Sedef Şahin şimdilerde 28 yaşında. Sedef Şahin'in değişimi geçtiğimiz günlerde magazin sitelerinde paylaşılmış ve sosyal medya kullanıcıları Şahin için estetik yorumlarını yapmıştı.

Sedef Şahin katıldığı bir programda iki fotoğrafını yan yana getirdi ve "Adını Feriha Koydum dizisinde 17 yaşındaydım. Şu resimde 28 yaşındayım. 15 kilo vermişim. İnsafsızca düşünüyorlar. Kendi hallerinin 17 yaşındaki ve 28 yaşındaki fotoğraflarını yan yana koysunlar bir baksınlar.. Beni böyle tanıdılar ya." diye isyan etti. 

edef-kVvi_cover

Sedef Şahin sunucuların "Bozuluyor musun yorumlara?" sorusuna "Haksızlığa gelemiyorum" diye yanıt verdi.