Maslak'ta düzenlenen bir ödül törenine katılan Seda Sayan, aralarında aşk dedikoduları dolaşan Ata Çağlayan'la röportaj verdi. Kadırgalı, oğlu Oğulcan Engin ile olan sorulara ise konuşma yasağı olduğunu belirterek cevap vermedi.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Ünlü sanatçı Seda Sayan, Maslak'ta düzenlenen bir ödül törenine katıldı ve burada sahne aldı. Sesi ve görüntüsüyle herkesi kendisine hayran bıraktıran Seda Sayan, adının aşk dedikodularına karıştığı Ata Çağlayan ile basının karşısına geçerek bir röportaj verdi.

seda sayan

Ünlü organizatör ile aralarında aşk olduğuna dair iddialar hakkında herkesin merak ettiği soruları cevaplayan Seda Sayan, Ata Çağlayan ile aralarında aşk olmadığını sadece iş için birlikte çalıştıklarını belirterek , Ata'nın kendisiyle ilgili çok güzel fikirleri olduğunu ve bu yönde bir anlaşma yaparak birlikte çalışmaya başladıklarını söyledi.

seda sayan-1

Kendisiyle merak edilen sorulara samimiyetle cevap veren Seda Sayan, kendisine oğlu Oğulcan Engin'in Miray Daner'le olan ilişkisi de soruldu. Bu soruyu yanıtlamak istemeyen ünlü şarkıcı, 'Konuşma yasağım var, konuşamıyorum' diyerek gazetecilerden özür dileyerek soruyu cevapsız bıraktı.

oğulcan engin miray daner