Seda Akgül sosyal medya paylaşımlarına geri dönerek adından söz ettirmeyi başardı. 50 yaşındaki Seda Akgül paylaştığı fotoğrafla yok artık dedirtti

Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur programıyla tanınmasını arttıran Seda Akgül yarışma sonrası yaptığı paylaşımlarıyla gündemden düşmemişti.  

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Seda Akgül yine sosyal medya pozları ile adından söz ettirdi. Filtere kullananlara geçtiğimiz dönemde tepki veren ve karşı olduğunu söyleyen Seda Akgül son paylaşımı ile şaşırttı.

Seda Akgül'ün sonpaylaşımı estetik mi yoksa Photosop mu olduğu merak edilid. Seda Akgül'ün paylaşımı Survivor Sude'ye benzetildi.

6246c9b34e3fe02284cfa4c7

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Seda Akgül daha önce de yaptığı cesur paylaşımları ile adından söz ettiriyordu. Akgül şimdilerde ise paylaşımlarıyla filtre mi estetik mi merak ettirdi.

Bir döneme damga vuran Kısmetse Olur yarışması suncusu Seda Akgül yaptığı son paylaşımlarla ağızları açık bıraktı.

Seda Akgül mahalle baskısı yüzünden zayıfladığını söyledi. 50 yaşındaki Seda Akgül'ü görenler Survivor Sude'ye benzetirken hikmetin filtre mi photshop mu olduğunu anlayamadı.

Seda Akgül paylaşımına "Gelir gelmez havası yaradı memleketimin. Bir de doktorum sağ olsun" diye not düştü. Akgül'ün bu paylaşımına "Survivor Sude sandım." "Botoks fazla mı olmuş?"  yorumlar yaptı.

6246c9d54e3fe02284cfa4cc

Seda Akgül daha önceleri filtreli bir fotoğrafını paylaşmış ve "Böyle bir filtre olabilir mi ya! Millet boşuna sosyal medya çapkını değil. En bakımsız, en yorgun veya en çirkin hallerinizi ilah gibi gösterebiliyorsunuz.

Instagram’da fakir zengin çirkin güzel sorunlu mutlu gibi durabiliyor. Gerçek hayata dönün ne olur. Bu sanal ve yalan aleme dalıp sizi seven eşlerinizi, sevgililerinizi ihmal ediyorsunuz. Sonra ayrılık, kavga..Değmez" diyerek tepki göstermişti.