Savaşçı Dizisi Neden Yok? FOX TV Savaşçı Dizisini Yayından Mı Kaldırdı?

FOX TV'de her pazar akşamı yayınlanan ve çok ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan Savaşçı dizisi yine yayın akışında yer almadı. Savaşçı dizisi bitti mi? Savaşçı dizisi neden yok? Savaşçı dizisi kaldırıldı mı? Savaşçı dizisi neden yayınlanmıyor?

Savaşçı Dizisi Neden Yok? FOX TV Savaşçı Dizisini Yayından Mı Kaldırdı?
18 Ekim 2020 - 20:56

Türk televizyonlarında yayınlanan asker temalı tek dizi olan Savaşçı dizisinin akıbeti oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz yıllarda her pazar akşamı FOX TV'de ekranlara gelen Savaşçı dizisi yeni sezonu henüz başlamadı. Savaşçı dizisi neden yok? Savaşçı dizisi yayınlanmayacak mı?

SAVAŞÇI DİZİSİ YAYINDAN KALDIRILDI MI?

Savaşçı dizisi pazar akşamları çok sayıda izleyicide bağımlılık yaparken yeni sezonda çelişkili bir durum ortaya çıktı. Koronavirüs süreci nedeniyle dizilere ara verilirken yeni sezonla beraber tüm diziler yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlandı. Ancak Savaşçı dizisi yeni sezon tanıtımları FOX TV tarafından yayınlanırken 2 bölüm yayınlandıktan sonra dizi yayınlanmamaya başladı.YENİ BÖLÜM ÇEKİMLERİ BAŞLAMADI

Savaşçı dizisinin yeni sezonda yayınlanan iki bölümünün ise koronavirüs süreci öncesinde çekilen stok bölümler olduğu ortaya çıktı. Yeni sezon için çalışmalara başlanmayan dizinin bittiğine dair güçlü sesler yükselmeye başladı. Dizinin oyuncuları dahi yeni bölüm çekimlerinin başlamadığını sosyal medya üzerinden açıkladılar.SAVAŞÇI YERİNE ÖĞRENMEN GELDİ!FOX TV ise pazar akşamlarını Öğretmen dizisine ayırdı. Yeni sezonla beraber artık Öğretmen dizisi pazar akşamları yayınlanmaya başladı. Savaşçı dizisi ile alakalı olarak ise FOX TV'den herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin bir daha yayınlanmayacağı kulislerde ciddi ciddi konuşulmaya başladı. Dizinin oyuncuları ise yeni sezonda yeni dizilerde boy göstermeye hazırlanıyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum