Son Dakika gelen habere göre şartları uyan öğrencilere 10 bin TL ödeme yapılacak. Öğrenci olan kişiler de kredi kampanyasından faydalanabilecek. Tutarı 10 bin TL olan kredide vade 36 ay olarak belirlendi.

Bankalar tarafından sürekli gündeme gelen kredilerde öğrenciler için de kredi uygulaması başlıyor. Öğrenci olan fakat sigortası olmayan, bunun yanı sıra nakit ihtiyacı hisseden öğrenciler, bankalardan kredi kartı alabildikleri gibi kredi imkânından da faydalanabilecek. Fakat kredi alınabilmesi için daha önceki zamanlarda kredi kartı kullanılması şart.  Banka sicilinizin kredi kullanımı için uygun olması gerekiyor. Öğrenci kredisinden faydalanmak isteyen kişiler, gelir belgesi ibraz etmeden alınabilmesi için kredi notunun uygun olması gerekiyor. Kredi notunuz 1200 ve üzeri ise öğrenci olmanız durumunda 10 bin TL tutarlı ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. 

kimlik-numarasina-7500-tl-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-odenecek1-5

Denizbank’tan Öğrenci Kredisi Nasıl Alınır? Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank 10 bin TL tutarlı ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen öğrenciler, SMS yolu veya internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru yapıldığında banka tarafından hızlı bir şekilde geri dönüş yapılarak onay verilir. SMS yolu ile başvuru yapmak isteyenler, kısa mesaj kısmına Kredim yazarak TC Kimlik numarası yazılarak 3280 e gönderilir.  5 dakika gibi kısa bir sürede cep telefonuna onay bilgisi gelir.
Akbank’tan Öğrenci Kredisi Nasıl Alınır? Online Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrencilere kredi imkânı sunan bankalardan bir tanesi de Akbank’tır. Banka üzerinden başvuru yapmak isteyenler online başvuru ile işlem yapabilirler. Faydalanmak isteyen öğrenciler bankanın sunduğu kredi kartını kullanmaları halinde, uygulama üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

QNB Finans bank’a 10.000 TL Öğrenci Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrencilere sunulan kredi imkânı kervanına QNB Finans bank’ta katılmış oldu. Banka üzerinden TC kimlik numaranızı 5030’a göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankaya bu şekilde yapılan başvuru sonucunda onay almış olan müşteriler, banka şubelerinden kimlik göstermek şartı ile, internet bankacılığı kullanarak online başvuru yapanlar krediyi kullanabilecek. Kullanılacak olan kredide, 36 ay vadeli ve uygun faiz oranları ile işlem yapılacak.