Burcu Özberk ile adı aşk dedikodusuna karışan Sarp Şardan kimdir? Sarp Şardan ve Burcu Özberk neden ayrıldı? Sarp Şardan kimdir? Sarp Şardan nereli? Sarp Şardan kaç yaşında? Sarp Şardan kimin oğlu? Sarp Şardan serveti? Sarp Şardan önceki sevgilileri kim?

Şu sıralar Aşk Mantık İntikam dizisininde yer alan başarılı ve güzel oyuncu Burcu Özberk'in adı Sarp Şardan ile anılmıştı.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Fox Tv'nin akıl dışı tepkiler sonrası kaldırılan reytinglere de kurban giden tüm dünyada ödüllü yarışması Maske Kimsin Sen yarışmasında ortaya çıkan Sarp Şardan ile Burcu Özberk aşkı bitti. Sarp Şardan ile Burcu Özber ayrıldı. 

Peki Sarp Şardan kimdir? Sarp Şardan nereli? Sarp Şardan kaç yaşında? Sarp Şardan babası kim? 

Maske Kimsin Sen yarışmasında Geyik kostümüyle boy gösteren Burcu Özberk'in yarışmanın yapımcısı MedYapım'ın ortağı Yiğit Şardan'ın oğlu aynı zamanda yarışmanın yöneticilerinden Sarp Şardan ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Hatta Geyik maskesinin tanıtımında Sarp Şardan ile Burcu Özberk'in fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Sarp Şardan'ın Spotify listesinde Burcu Özberk için çalma listesi yaptığı da ortaya çıktı. 

Sarp Şardan bu hagberlerin ortaya çıkması sonrası Spotify listesini silmişti. Sarp Şardan'ın 22 yaşında olduğu Burcu Özberk'in 32 yaşında olması gündem olmuştu.

Peki Sarp Şardan Kimdir?

Sarp Şardan’ın babası ünlü reklamcı Yiğit Şardan annesi Halide Çiğdem Doğu'dur. Sarp Şardan'ın bir de Tunç adında kardeşi vardır. 22 yaşındadır.

Yiğit Şardan ayrıca MedYapım’ın ortaklarındandır.

Yiğit Şardan 2021 Galatasaray kulübünün Başkanlık seçimlerine aday olmuştur.