Şanlıurfa'da Korkunç Olay! Köpeklerin Saldırısında Yüzü Parçalanan 6 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde korkunç bir olay meydana geldi. Evlerinin önünde oyun oynayan çocuklara sokak köpekleri saldırdı. Saldırıya uğrayan çocuklardan 6 yaşındaki Davut Sana'nın yüzü parçalanırken hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan minik çocuk yaşam savaşını kaybederek vefat etti.

Şanlıurfa'da Korkunç Olay! Köpeklerin Saldırısında Yüzü Parçalanan 6 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti
24 Nisan 2020 - 21:59

 

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Hürriyet Mahallesi'nde bulunan evlerinin önünde oyun oynayan küçük çocuklara 13 Nisan'da sokak köpekleri saldırdı. Minik çocuklar sokak köpeklerinden kaçamak için çaba gösterseler de başarılı olamadılar.

3 sokak köpeğinin saldırması sonucunda Berat Albayrak, Hayrünnisa Güngör, Kadir Dağ, Davut Sana, Miran İçten ve Havva Kaçan isimli çocuklar çeşitli yerlerinden yaralandılar. Olay sırasında çevrede olan vatandaşlar köpeklerin saldırısından çocukları güçlükle kurtardılar.

Köpeklerin saldırısı sonucunda 6 çocuk yaralandı. Gerçekleşen vahim olay sonrasında sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri çocukları ambulansla Viranşehir Devlet Hastanesi'ne götürdüler.

Hastanenin acil servisinde ilk müdahaleleri yapılan çocuklardan üçünün durumunun ağır olması sebebiyle çocuklar Şanlıurfa ve Gaziantep'teki daha çok imkanı bulunan hastanelere sevk edildiler. Bu hastanelerde tedavi altına alınan çocuklardan birisinden bugün kötü haber geldi.

Edinilen bilgilere göre köpeklerin saldırısı sonucunda yüzü parçalanan 6 yaşındaki Davut Sana 11 günlük yaşam mücadelesini bugün kaybetti. Derin yaraları olan minik çocuk tedaviye cevap vermedi ve bugün vefat etti.

Küçük çocuğun ailesi cenazeyi hastaneden alarak Viranşehir'e geri döndüler. Acılı aile köpek saldırısı sonucu hayatını kaybeden çocuklarını yarın toprağa verecekler.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum