Şanlıurfa'da Korkunç Olay! 2 Yaşındaki İkiz Kardeşler Pencereden Düşerek Can Verdiler!

Günün en acı haberi Şanlıurfa'dan geldi. Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde meydana gelen talihsiz olay sonucu 2 yaşındaki ikiz kardeşler yaşadıklar apartmanın 4. katından düşerek hayatlarını kaybettiler.

Şanlıurfa'da Korkunç Olay! 2 Yaşındaki İkiz Kardeşler Pencereden Düşerek Can Verdiler!
21 Nisan 2020 - 14:37

 

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinin Narlıkuyu Mahallesi'nde bugün çok trajik bir olay meydana geldi. Mahallede bulunan bir apartmanın 4. katında yaşayan 2 yaşındaki ikiz kardeşler R.D. ve R. D. evlerinin penceresinden düşerek feci bir şekilde can verdiler.

Edinilen bilgilere göre dengelerini kaybederek el ele pencereden düşen minik ikizler beton zemine çakıldılar. Görgü şahitleri yaşanan acı olayın üzerine hemen polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundular.

Olay yerine intikal eden sağlık ekipleri minik ikizlere müdahale bulundu. Kardeşlerin birinin beton zemine çakılmaları sonucu düşer düşmez hayatını kaybettiği belirtildi. Sağlık ekipleri olay yerine geldiklerinde hala hayatta olan diğer kardeş ise ambulans ile hastaneye götürülürken yolda hayatını kaybetti.

Yaşanan trajik olayın ardından polis ekipleri ilgili evde inceleme yaptılar. Ailenin ihmali üzerinde durulan olay hakkında soruşturma başlatıldı.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum