Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde akrabalar arasında çıkan ahır yeri kavgasında kan döküldü. Çıkan tartışmada 2 kişi hayatını kaybederken 4 kişi ise yaralandı.

Gözden kaçırmayın

Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde? Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde?

Şanlıurfa Vİiranşehir ilçesine bağlı Karakuzu kırsal Mahallesinde gerçekleşen olayda edinilen bilgilere göre akraba olan iki aile ferdi arasında ahır yapma yeri sebebiyle tartışma yaşandı. Aile fertleri ile yapılmasına karşı çıkan aile fertleri arasında çıkan tartışma bir süre sonra alevlenerek kısa sürede kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada silahlar kullanılırken kavgada 35 yaşındaki Abit Kaya, 26 yaşındaki Ali Kaya, Ahmet K., Kemal P. ve isimleri henüz öğrenilemeyen 2 kişi yaralandı.

Şanlıurfa’da ahır yeri kavgası
ABİ KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ
Kavganın ihbar edilmesiyle bölgeye çok sayıda jandarma ve sağlık ekipleri sevk edilirken olay yerine gelen ekipler kavgaya müdahale etti. Yaralılardan 4’ü Viranşehir Devlet Hastanesine, 2’si ise Mardin’in Kızıltepe ilçesinde buluna hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaralılardan Ali Kaya ve Abit Kaya kardeşler kurtarılamayarak hayatını kaybederken kavga sonrası hastaneye giden şahısların yakınları, ölüm haberiyle birlikte sinir krizleri geçirerek zor sakinleştirildiler.
Jandarma ekiplerinin mahalledeki güvenlik önlemleri devam ederken kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kan döküldü