Şanlıurfa'da Kan Donduran Şiddet! Eşi Tarafından Kerpetenle Tırnakları Çekilen Kadının Yaraları Kurtlandı!

Şanlıurfa'da duyanların şok eden bir dehşet yaşandı. Bir şahsın evine kilitlediği eşine günlerce işkence yaptığı ve kerpetenle tırnaklarını çektiği iddia edildi. İşkence o kadar uzun sürdü ki talihsiz kadının vücudundaki yaralar kurtlandı. Eşinin insanlık dışı şiddetine maruz kalan kadını polisler kurtardı.

Şanlıurfa'da Kan Donduran Şiddet! Eşi Tarafından Kerpetenle Tırnakları Çekilen Kadının Yaraları Kurtlandı!
07 Ekim 2020 - 09:44

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde duyanları şok eden ve insanlıktan utandıran bir olay meydana geldi. İlyas A. isimli bir vatandaş yabancı uyruklu eşi Mirvet Nimej'e akıl almaz şekilde günlerce işkence yaptı. 28 yaşındaki genç kadının imdadına komşularının haber verdiği polis yetişti.

GÜNLERCE İŞKENCE YAPTI

3 çocuk annesi olan Mirvet Nimej henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı ile eşiyle tartıştı. Bu tartışmanın sonucunda ise kadının eşi İlyas A. şiddete başvurdu. Mirvet Nimej'i eve kilitleyen cani koca günlerce işkence yaptı. Olayı farkeden komşuların polise haber vermeleri ise genç kadını ölümden kurtardı.CANİ KOCA GÖZALTINA ALINDI!

İhbar üzerine Ahmet E.'nin eşine işkence yaptığı adrese gelen polisler kadının durumunu görünce şok oldular. Cani kocanın elinden kurtarılan talihsiz kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.  İşkenceci koca Ahmet S. ise polis tarafından gözaltına alındı.

TÜM TIRNAKLARI KERPETENLE ÇEKİLMİŞ!

Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılan talihsiz kadının tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Kerpetenle tüm tırnakları koparılan kadının ellerinde ve ayaklarında hiç tırnak kalmadığı tespit edildi. Vücudunun her yeri yara içerisinde olan kadının yaralarının da kurtlandığı belirtildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum