Samsung Galaxy S21 Ne Zaman Çıkacak? İşte Samsung Galaxy S21'in İlk Sızan Teknik Özellikleri!

Kısa birsüre önce Galaxy S20 FE model akıllı telefonu piyasaya süren Samsung'un2021 yılının amiral gemisi olarak Samsung Galaxy S21'i belirlediği bildirildi. Teknoloji kulislerinde yer alan iddiaya göre Samsung Galaxy S21'in tanıtımı Ocak 2021'te yapılacak ve yeni cihazlar raflardaki yerini alacak.

Samsung Galaxy S21 Ne Zaman Çıkacak? İşte Samsung Galaxy S21'in İlk Sızan Teknik Özellikleri!
18 Ekim 2020 - 11:00

Akıllı telefon piyasasında dev firmalar arasında rekabet kıyasıya devam ediyor. Bu rekabet gereği tüm firmalar hey yıl bir amiral gemisi telefonu piyasaya sürüyor. Firmaların hangi aylarda bu üst düzey telefonları satışa çıkardığı artık kullanıcılar tarafından iyice ezberlendi. Bu nedenle Samsung'un 2021 yılının amiral gemisini Ocak 2021'de piyasaya sürmesine kesin gözüyle bakılıyor.

SAMSUNG GALAXY S21 NE ZAMAN PİYASAYA ÇIKACAK?

Yıl içerisinde iki amiral gemisi ile kullanıcıların karşısına çıkan Samsung ise bu yıl katlanabilir telefonlar nedeniyle çıtayı bir seviye daha yukarıya taşıdı. Bu nedenle yıl içerisinde diğer telefonların tanıtımına yapacağı için Samsung'un Galaxy S21 için ocak 2021'den başka seçeneği kalmıyor.SAMSUNG GALAXY S21 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Edinilen bilgilere göre Samsung Galaxy S21'in piyasaya sürülmesi için yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyor. Hatta bu akıllı cihazların üretimi başlatıldı. Listeye göre bu telefonun model numarası SM-G9910 olacak. Ayrıca bu telefonda 25W şarj teknolisi kullanılacak. Ancak şu ana kadar telefonun batarya kapasitesi ile alakalı olarak bilgiye ulaşılamadı.Teknoloji forumlarının iddialarına göre Samsung Galaxy S21'in ekranının altında bir selfie kamerası yer alacak. Ayrıca kamera yerleşimleri konusunda oldukça şaşırtıcı bir tasarım ile Samsung piyasaya giriş yapacak.Öte yandan Galaxy S21'in Exynos 2100 işlemciile piyasaya çıkması bekleniyor. Bunun yanında telefonun arkasındaki ana kamera 108 MP olacak ve 5 kameralı bir sistemi içerisinde barındıracak. Telefon ekranı ise 144 Hz olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum