Samsung Galaxy S20 FE Ekran Sorunları İle Şikayet Almaya Başladı! Samsung Galaxy S20 FE Dokunmatik Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?

Samsung markasının son amiral gemilerinden olan Samsung Galaxy S20 FE için gündeme bomba gibi bir iddia geldi. SamMobile tarafından verilen bilgilere göre  Samsung Galaxy S20 FE kullanan müşteriler telefonun ekranından memnun kalmadılar. Dokunmatik özelliğini kullanışlı bulmayan kullanıcılar çok sayıda şikayette bulundular. Samsung Galaxy S20 FE dokunmatik ekran sorunu nasıl giderilir?

Samsung Galaxy S20 FE Ekran Sorunları İle Şikayet Almaya Başladı! Samsung Galaxy S20 FE Dokunmatik Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?
13 Ekim 2020 - 20:00

Samsung Galaxy S20 FE ile piyasada büyük bir etki bırakmak isteyen Samsung'a Türkiye'den şok bir haber geldi. Fiyatı ile cazip olan ve çok satılan telefon modeli  Samsung Galaxy S20 FE kullanan müşteriler cihazın ekranında dokunmatik özelliğinden memnun kalmadılar. Bu yönde şikayetlerini Samsung'a bildiren müşteriler memnuniyetsizliklerini ifade ettiler.

DOKUNMATİK EKRAN ŞİKAYET ALIYOR

Galaxy S20 tutkunları için özel olarak üretilen  Samsung Galaxy S20 FE dünyaca ünlü firmanın başına iş açtı. Samsung Galaxy S20 FE satın alan kullanıcılar dokunmatik ekrandan kaynaklanan şikeyetlerini Samsung forumlarında internet üzerinden dile getirmeye başladılar.SamMobile tarafından verilen bilgilere göre Samsung Galaxy S20 FE ekranında sorunlar yaşanıyor. Bazı durumlarda ekranın dokunmatik özelliği devre dışı kalıyor. Bazı müşteriler ise yine bazı durumlar ekranın kendi kendine dokunma yaptığını bildirdiler. Yine bu müşterilerin şikayetlerine göre kaydırma animasyonları da yüksek performans ile oynatılmıyor.

SAMSUNG GALAXY S20 FE EKRAN SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Samsung Galaxy S20 FE ekran sorunu ile alakalı olarak paylaşılan bilgilere göre her telefonda bu sorunlar yaşanmıyor. Uzmanlar bu sorunun yazılımsal olabileceğini ve bir güncelleme ile ortadan kalkabileceğini belirtiyorlar. Ancak ekran sorununun kaynağı donanımsal ise Samsung'un farklı çözümlerle müşterilerine çeşitli imkanlar sağlayabileceği ifade edildi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum