Samsun Çarşamba'da iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında kentte bekçi olarak görev yapan bir kişi can verdi.

1 kişinin ölümüyle sonuçlanan üzücü olay Samsun Çarşamba'da yaşandı. 

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Gelen bilgilere göre Samsun Ordu arasında ki karayolun da seyir halinde olan,  Seyit S.'nin idaresinde ki araç Çarşamba ilçesi sınırları içerisinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıktı. Yolda savrulan araç, refüjdeki aydınlatma direğine çarparak karşı şeride geçen otomobil, Çiğdem Y.'nin idaresindeki özel bir otomobil ile çarpıştı. 

Kazayı görenlerin haber vermesiyle birlikte olay yerine polis ve 112 sağlık personeli sevk edildi. Kısa süre içinde bölgeye gelen ekipler, yaptıkları ilk incelemede  devrilerek durabilen otomobildeki sürücü Seyit S. ve yanında yolcu olarak bulunan kentte bekçi olarak görev yapan Kurtuluş Çekici'nin yaralandığını belirledi.

Tüm çabalara rağmen kurtarılamadı

Yaralılar olay yerinde yapılan ilk yardım sonrasında Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan bekçi Kurtuluş Çekici, sevk edildiği Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.