Aşk, Mantık, İntikam'da oyuncuları ile beğeni toplayıp, hikayeleri ile dizinin son döneminde eleştirilmesine ve bu sebeple reytinglerine de yansıyacak şekilde kan kaybetmesine sebep olan iki başrol oyuncusu da ayrılıyor.

İzleyiciden hikayede rahatsız edici şekilde haksızlığa uğradığı düşünülen ve işlenen aşkın masumiyetini ve samimiyetini kaybetmesine neden olarak gösterilen Burak Yörük ve Melisa Döngel'in senaryodaki hikâyelerinin bittiği haberi basına yansıdı.

Güney Kore yapımı Cunning Single Lady dizisinden uyarlanan dizi ekibine Sebahat Kumaş ve Elçin Atamgüç’ün geleceği bilgise de paylaşılırken verilen karar, dizinin hayranları tarafından sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Aşk Mantık İntikam - FOX'un Yeni Dizisi Aşk Mantık İntikam İçin Geri Sayım Başladı! | FOX

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı, "Aşk Mantık İntikam" dizisinin ana karakterlerinden Çınar ve Çağla’ya hayat veren ve oyunculukları ile geniş bir hayran kitlesi toplayan Burak Yörük ile Melisa Döngel diziden ayrılıyor.

Aynı zamanda alınan son bilgilere göre ise iki oyuncunun yerine ekibe, Sebahat Kumaş ve Elçin Atamgüç'ün geleceği öğrenildi.

Diziye Ozan’ın asistanı olarak Sebat Kumaş’ın dahil olacağı ve karakterin annesini ise Elçin Atamgüç canlandıracağı belirtiliyor.