Magazin

Sahnede Fenalaşan Cem Yılmaz’ın Şaka Yaptığını Sandılar

Her zaman şakaları ve şovlarıyla gündeme gelen Cem Yılmaz bu kez sahnede fenalaşarak gündem oldu. Sahnede bir anda rahatsızlanan Cem Yılmaz sahneden ayrılmak zorunda kaldı.

İzleyiciler ilk etapta ünlü oyuncunun şaka yaptığını sandı. Daha sonrasında ise Cem Yılmaz ‘gerçekten iyi değilim” dedi ve orada bulunanlar müdahale ederek oyuncuyu sahneden indirdi.

 Cem Yılmaz’a hemen müdahale edildi ünlü şovmen 20 dakika kadar sonra tekrardan sahneye çıktı. Oyuncunun durumu şuanda iyi tansiyonun düştüğü ve kısa bir dinlenmenin ardından eski sağlığına kavuştuğu açıklandı.

Orada bulunan Hakan Hatipoğlu Cem Yılmaz’ın fenalaştığını ancak sonrasında sahneye geri dönerek şova devam ettiğini ve korkulacak bir durumun olmadığını söyledi. 20 dakika sonra salona geri dönen ünlü oyuncu şovuna kaldığı yerden devam etti.

Twitter hesabından konuyla alakalı açıklamalar yapan Cem Yılmaz da yardımcı olan herkese teşekkür etti. Evime kadar eşlik eden gazetecilere çok teşekkür ederim diyen Yılmaz ciddi bir sağlık durumunun olmadığını açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı