Bankalar üzerinden sürekli olarak acil nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılan 10.000 TL nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Garanti Bankası müşterisi olması durumunda artık banka şubelerine gitmeden de nakit kredi için başvuruda bulunabiliyor. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Garanti Bankası politikalarına uygun olmaları durumunda 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olan Kredi başvurusunu Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden istedikleri zaman yapabilecektir.

Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda kendi banka müşterisi olan vatandaşlar 10.000 TL için gelir belgesiz olarak acil destek Kredi kampanyasına katılabilecek. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 10.000 TL nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda ve gelir durumu düzenli olarak yatıyor olması durumunda nakit kredi başvurusunda olumlu yanıt alabilir.

Özellikle emekli olan vatandaşlar emekli maaşları üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa emekli kredisi adı altında alacakları bu krediler ile birlikte 36 ay vadeye kadar 10.000 TL ve üzerinde de nakit kredi kullanabilir. 36 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kredilerde bankalar ilk taksit ödemesini 90 gün erteleme yaparak Kredi kullanacak olan emeklilere rahat bir nefes aldırmak istiyor.

garantibbva (5)

Garanti Bankası 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine sadece kimlikle giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir veya bu banka hesabınız üzerinden aldığınız internet şifresi ile birlikte Garanti Bankası mobil uygulaması üzerinden 7gün 24saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kampanya detayları ile ilgili bilgileri almak istiyorsanız en yakın banka şubesine gidebilir veya dar kalıp resmi internet sitesine girerek buradan Kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası olarak vermiş olduğu Bu kampanyada vatandaşlara 10.000 TL haricinde daha yüksek limitlerde de Kredi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapan kişiler eğer kredi onay sonucuna henüz göremedi ise müşteri hizmetleri numarasını arayarak bankanın kredi kampanyası hakkında bilgileri alabildikleri gibi ayrıca kredi başvuru sonucunu da buradan öğrenebilecek.