Sadakatsiz dizisinin final yapmasının ardından dizinin yıldızları tek tek yeni projelerle el sıkışmaya başladı! Merakla beklenen Masum ve Güzel dizisinine Sadakatsiz dizisinden yıldız isim dahil oldu.

Sadakatsiz dizisinin finaline sayılı günler geldi. Dizinin oyuncuları şimdiden yeni projeleriyle anlaştı. 

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Merakla beklenen yapımcılığını Avşar Film'in yaptığı "Masum ve Güzel dizisine Sadakatsiz dizisininden yıldız oyuncu dahil edildi.

Masum ve Güzel dizisinde sahnelerin çekimleri devam ederken diziye bomba isimler dahil olmaya devam ediyor. 

Masum ve Güzel dizisinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek otururken dizinin senaristliğini Burcu Över yapıyor. 

Bahar Şahin'in başrolünde yer aldığı dizide Yaren ve Eda adlı, yetimhanede büyümüş iki genç kızın hikayesi anlatılacak. Dizide baba ve amca karakterleri iöin cast çalışmaları nihayet sonlandırıldı.

Masum ve Güzel dizisinde Yaren'in babasına Sadakatsiz dizisinin Haluk Güçlü'sü Burak Sergen hayat verecek. Burak Sergen geçtiğimiz günlerde Sadakatsiz dizisinde ayrılmıştı.

Dizide amca rolüne ise Ertuğrul Postoğlu hayat verecek. Dizide Yaren karakterinin partnerine Doğan Bayraktar, Eda karakterinin partnerine ise Yalçın Hafızoğlu hayat verecek.

Dizinin kadrosuda ayrıca Erkan Meriç, Ahu Sungur, Mine Tugay, Aslı Sümen, Ülkü Hilal Çiftçi, Nazan Diper, Aslı Samat, Gamze Demirbilek ve Sevinç Kumaş yer alıyor.