Med Yapım imzalı olarak ilk bölümü ile 7 Ekim 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olarak başladığı Sadakatsiz başarısına ikinci sezonda da hız kesmeden devam ediyor.

s-1514ab96798391a68b43c9729e42534343c52a91

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı ve ekranlara Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisinin kalemi ile taşınan Sadakatsiz ikinci sezonuna yeni bir isim ile başlamıştı. Diziye Aras karakteri ile dahil olan Berkay Ateş, oyunculuk performansı ile seyirciden tam not almıştı.

Dizide canlandırdığı Aras karakteri ile sadece Asya’nın değil seyircinin de kalbine giren Berkay Ateş diziye yakıştırıldığından çok Cansu Dere’ye yakıştırılmıştı.

6170f8d3ae298bb09ba64be8

Canlandırdığı karakterin enerjisi seyirciye o kadar çok geçmişti ki, önce dizideki Asya karakterine yakıştırılmış, kabullenilmiş , sonrasında ise ekranlardaki uyumu ile gerçekte de Cansu Dere ile beraberlik haberleri beklenir olmuştu.

Ancak Aras fanlarının yoğun bir şekilde Berkay Ateş’i araştırmaları sonrası oyuncu hakkında artarda magazin haberleri de yapılmaya başlandı. Oyuncu hakkında çıkan en son haber ise Berkay Ateş’in Kadın Milli Voleybol Takımı oyuncusu Simge Aköz ile beraberlik haberi olmuştu.

E-JdiZ-WUAQIe18

Hem Cansu Dere hem de Berkay Ateş haberlerini üzen bu haber sonrası medyada asıl istenen haber yayılmaya başladı. İddialara göre son dönemde Cansu Dere hakkında yoğun hayranlığını da dile getirmeye başlayan Berkay Ateş’in Cansu Dere ile çok yeni bir ilişkisi var.

Her ne kadar ikili birlikte görülmese de iddialara ve çıkan haberlere bakılırsa setteki aşklar kervanına Cansu Dere ve Berkay Ateş de katılmış gibi görünüyor.

sadakatsiz_3042

İkilinin dizideki enerji ve uyumu zaten fazlası ile dikkat çeken bir konuyken bu haber aslında dizi hayranları tarafından bir sürpriz olmadı ancak çok sevindirici bir haber olduğu kesin.

Sonuç itibari ile Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş paylaştığı dizi ile ilgili beklenen bir haber iddialara göre verilmiş oldu ve her bölümde sosyal medya üzerinden dualar eşliğindeki yakıştırmalar da haklı çıkmış oldu.

Bu haber özellikle Okan Bayülgen, Cem Yılmaz, Cem Aydın, Engin Akyürek (İddia), Metin Akdülger derken mutluluğu bir türlü yakalayamayan başarılı ve güzel oyuncu Cansu Dere’nin hayranlarını mutlu edecek gibi duruyor. Zira oyunculuğu ile efsaneler yazan Cansu Dere bizim de mutluluğu için dua ettiğimiz nadide oyunculardan.

13517376-640xauto