Sadakatsiz dizisine yeni oyuncu. Sadakatsiz Onur kimdir? Sadakatsiz Onur gerçek adı ne? Serhat Parıl Kimdir? Serhat Parıl nereli? Serhat Parıl kaç yaşında? Serhat Parıl hangi dizilerde oynadı?

Kanal D'nin geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz dizisine yeni oyuncu dahil oldu!

Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Berkay Ateş'in başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisine yakışıklı oyuncu Serhat Parıl dahil oldu!

Sadakatsiz dizisine Onur karkateri dahil oldu. Sadakatsiz Onur hangi dizilerde oynadı? Sadakatsiz Onur diziye girerek dizideki tüm dengeleri değiştirecek! Onur ile Derin'in yakınlaşmaları diziye yeni bir soluk getirecek.

Peki Sadakatasiz Onur kimdir? Sadakatsiz Onur gerçek adı ne?

Sadakatsiz dizisinin yeni karkateri Onur'u oyuncu Serhat Parıl canlandırıyor. Peki Serhat Parıl kimdir? Serhat Parıl nereli? Serhat Parıl sevgilisi kim? Serhat Parıl hangi dizilerde oynadı? Serhat Parıl kaç yaşında?

Sadakatsiz dizisinine dahil olan Onur karakteri Derin ile yakınlaşacak ve bu ikilinin yakınlaşması dizideki dengeleri değiştrecek. 

Serhat Parıl kimdir?

Serhat Parıl 27 Temmuz 1983 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur.

Serhat Parıl bir süre öğretmenlik yapsa da daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’ne girmiştir.

Serhat Parıl oyunculuk yanı sıra Pandomim yapmaktadır.

Drama eğitmenliği yapan oyuncunun yer aldığı yapımlar şu şekildedir;

Babam İçin

Medcezir

Muhteşem Yüzyıl Kösem

Cesur ve Güzel

Seven Ne Yapmaz

Bay Yanlış

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Baraj

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Maraşlı

Kuruluş Osman