Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'de Haluk Güçlü ölecek mi? Burak Sergen diziden ayrıldı mı? Burak Sergen diziden neden ayrıldı?

Kanal D'nin başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü devri sonra erdi. 

İngiliz BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster dizisinden uyarlanan ve geçen sezonun en çok reyting alan dizisi olan Sadakatsiz dizisi yeni sezonda da Çarşamba akşamlarının dizisi omaya devam ediyor. 

Sadakatsiz orjinal senaryodan uzaklaştıktan sonra eski reytinglerinden uzaklaşıp düşüşe geçse de diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyordu. 

Sadakatsiz dizisinde bu sefer ayrılıklar deveri başladı. Dizide önce Bahar karakterine hayat veren Yeliz Kuvancı ve dizinin Melih'i Ali İl ayrıldı. Son bölümde ise dizisnin Derin'in babası Tekirdağ'ın en güçlü ismi Haluk Güçlü'sü Burak Sergen diziye veda etti. 

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Burak Sergen diziden neden ayrıldı? Sadakatsiz Haluk gerçekten ölecek mi?

Sadakatsiz dizisinde kalp krizi geçiren Haluk yere yığılıp hayatını kaybederek diziye veda etti. Haluk diziye ölerek veda etti. Peki Burak Sergen diziden neden ayrıldı?

Burak Sergen'in diziye senaryo gereği veda ettiği belirtildi. Sadakatsiz dizisinin gelecek sezon devam edip etmeyeceği ise merak ediliyor.