Kanal D'nin final yapmaya hazırlanan Sadakatsiz dizisine Turgay Güngör karakteri geri dönüyor! Kenan Ece diziye geri mi döndü?

Başrolünde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisine sevilen karkater geri dönüyor!

Finale son bölümler kala Sadakatsiz dizisine sevilen karakter Turgay geri mi dönecek? Sadakatsiz dizisinde Asya'ya aşık olarak giren psikolog Turgay Güngör karakteri finalde diziye konuk oluyor! 

Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı Caner Cindoruk'un setten paylaştığı fotoğraf her şeyi açığa çıkardı! Sosyal medyada Sadakatsiz fanları sevdikleri karakter olan Turgay'ın geri dönmesinden oldukça mutlu.

Sadakatsiz dizisinde Turgay Güngör karakterini Kenan Ece canlandırıyor. Kenan Ece geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisine Turgay Güngör olarak dahil olmuştu. 

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi ilk bölümleri ile büyük yankı uyandırmıştı. Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran dizi bu sezon orjinal senaryodan oldukça sapmış ve reytinglerde kayıp yaşamıştı.

FPhJZFMXIAA0KeY (1)

Geçtiğimiz sezon kadroda yer alan Turgay Güngör karakteri çok sevilmesine rağmen diziden ayrılmıştı. Asya ile Turgay partnerliğini seven hayranalara müjde geldi

Caner Cindoruk'un paylaştığı bir set karesinde Asya'nın çalıştığı Özel Asın Hastanesi'nde Turgay Güngör'ün kapıdaki tabelası yer aldı. Bunun üzerine hayranlar "Turgay geri mi dönecek?" "Kenan Ece diziye geri mi dönüyor?" diye merak etti.

FPhJZOEXoA02qBd (1)

Öğrenilene göre henüz Kenan Ece'nin geri dönüp dönmesine dair kesin bir bilgi bulunmuyor. O tabelanın dekor amaçlı kaldığı yada fotoğrafın eski olabilme ihtimali üzerinde duruluyor.

KENAN ECE KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

24 Aralık 1980 doğumlu olan Kenan Ece, Avusturya Lisesini mezunudur. Amerika’da Davidson College’da tiyatro ve ekonomi eğitimini almıştır.

Dedesi Galatasaray'ın eski futbolcu ve yöneticilerinden Turgan Ece, Keriman Halis'in erkek kardeşidir.

Üniversiteden sonra Dublin’de yaşadı. Gaeity School of Acting ve Irish Film Academy’de oyunculuk eğitimine almaya devam etti.

İrlanda dizisi Fair City'de 13 bölüm oynadı. Daha sonra İrlanda Devlet Tiyatrosu The Abbey'de çalıştı.

Türkiye’ye döndü ve Yüreğine Sor filminde yer aldı.

Canan Ergüder ile evlidir.