Kanal D'nin geçen sezon reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'de 3 oyuncu birden ayrılıyor! Sadakatsiz dizisinin oyuncuları veda duyurusunu paylaştı!

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı İngiliz yapımı Doctor Foster uyarlaması Sadakatsiz dizisinde ayrılık sezonu! 

Geçen sezonun reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz bu sene beklenen reytingleri alamadı. Dizi orjinal senaryonun bitmesi üzerine uzatılarak senaryodan sapmıştı. Diziye bu sene Aras ve Leyla gibi yeni karkaterler dahil olmuştu. Ancak dizi reytinglerini yükseltememişti.

Sadakatsiz dizisinin ilk sezonunda ki o entrikalar, şoke eden intikamlar yerini basitleşen ve Asya gibi güçlü ve gözü kara bir karkaterin oldukça naifleşen bir karaktere dönüşmesi, Derin'in aşırı güçsüz ve takıntılı hale dönüştürülmesi, Haluk Güçlü karakterinin başta korkulan güçlü bir karakterken vasıfsızlaştırılması Volkan'ııhn bile ondan güçlü hale gelmesi seyirciyi aslında uzaklaştıran detaylardı. Sadakatsiz dizisinde Ali karakterinin çığrında çıkan seyirciyi artık etkileşim almak için abarttınız denilen bir antipatikliğe getirip bölümlerin onun üzerinden gitmesi de en çok tepki çeken olaylardan biriı olmuştu.

Sadakatsiz dizisinde 3 ayrılık haberi onaylandı! Dizinin 3 önemli karakteri diziden senaryo gereği ayrıldığını açıkladı.

Sadakatsiz dizisinin Bahar'ı Yeliz Kuvancı, dizinin Melih'i Ali İl ve dizisnin Haluk Güçlü'sü Burak Sergen diziden aryılıyor! 

VEDA PAYLAŞIMI GELDİ!

Yelic Kuvancı paylaşımında diziye veda ettiğin duyurdu ve "Evet bize müsadede Sadakatsiz bizsiz devam edecek. Yolları açık olsun. İçim ferah, açık çok günşeli.. Yeni işlerde görüşmek üzere" yazdı. 

Dizinin Gönül Güçlü'sü Gözde Altunsezer'de ayrılan oyuncu arkadaşlarına övgü oldu bir paylaşımla veda etti.