Sadakatsiz dizisi finale yaklaştıkça ayrılıklar kaçınılmaz oldu. Sadakatsiz Derin ölecek mi? Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? Sadakatsiz orjinali Doctor Foster sonunda ne oluyor? Sadakatsiz nasıl bitecek? Kim ölecek?

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisinin bu akşam ekrana gelecek son bölümünde Derin ölecek mi?

Finale yaklaşan Sadakatsiz dizisinin fragmanında Volkan'ın Derin'i boğma sahnesi gündem oldu. Sadakatsiz Derin ölerek diziden çıkacak mı? Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? Sadakatsiz sonunda Volkan yeni bir oyuna gelip hapise mi düşecek?

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz sonunda ne olacak? Sadakatsiz finaline neler yaşanacak? Volkan, Derin'i öldürecek mi?

Sadakatsiz dizisinin ilk sezonunda Asya, Volkan'a büyük oyunlar oynayarak intikam almıştı. Önce kocasının ihanetini metresinin ailesinin önünde ortaya çıkaran Asya daha sonra kocasının en yakın arkadaşıyla beraber olarak intikam almıştı. Son olarak ise Volkan'ı oyuna getirmiş ve oğlu tam eve girecekken kocası kendisine şiddet uygulamış gibi gösterterek hem oğlunu yanına çekmiş hem de Volkan'ın sabıka kaydına şiddet suçunu ekletmişti.

Daha sonra dizi orjinal yapımdan uzaklamış ve Asya karakteri oldukça naifleştirilmişti. Şimdi son sezonda dizi yeniden orjinal Doctor Foster senaryosuna dönmeye başladı. Asya kendisinin hayatını mahveden herkesten intikam almaay yemin etti. Peki şimdi neler olacak? Asya Volkan'a yine aynı oyunu mu oynayacak? Volkan'ı gaza getirip Derin'i mi öldürttecek?

Doctor Foster orjinalinin sonunda ne oluyor?

Öngörülere göre Derin ölmeyecek ve Melis Sezen dizide kalmaya devam edecek. Fragman sadece bir rüya sahnesi olacak.

Doctor Foster sonunda ne oluyor?

Orjinal yapımda son bölüme Volkan ve Asya savaşı başlıyor ve Volkan oğlunu Asya'ya karşı dolduruyor. Asya'da Volkan'ı kimsesiz bırakyor. Volkan her şeyini kaybediyor. Çevresinde kimse kalmıyor. Asya Volkan'a intihar etmesi için ilaç veriyor ancak daha sonra oğlunu düşünüp geri dönerek engel oluyor. Ancak döndüklerinde ise Ali not bırakarak evden kaçmış oluyor. Ve dizinin sonunda Asya oğlunun yolunu yıllarca bekliyor. Asya ve Volkan'ın arasındaki hastalıklı savaşın sonucunda Ali ortadan kayboluyor.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!