Geçtiğimiz sezona damga vuran İngiliz yapımı Doctor Foster uyarlaması Sadakatsiz dizisinde Ali'ye ne oluyor?

Uzunca bir süredir orjinal senaryodan sapan Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanında Ali'nin acile getirildip ameliyata alındığı görülüyor. Ali intihar mı etti?

Seyircinin sevmedli Ali karkateri dizide ölerek çıkacak mı? Alp Akar diziden ayrıldı mı? Orjinal dizi Doctor Foster'da Ali'ye ne oluyor?

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrollerinde yer aldığı kadrosunda Yeliz Kuvancı, Gözde Altuner, Burak Sergen, Özge Özder gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni bölüm fragmanında Ali'nin Acil'e geldiği ve ameliyata alındığı görülüyor. Fragmanda Volkan ve Asya korkulu bir şekilde beklerken arkadan ex olma sesi geliyor. 

Peki Sadakatsiz Ali diziden çıktı mı? Sadakatsiz dizisininde Ali ayrılacak mı? Alp Akar diziden ayrıldı mı? Alp Akar diziden ayrılacak mı? 

Hikayede oldukça antipatik bir karakter olan Ali sosyal medyadan sıklıkla eleştiriliyordu. Ali karkakteri orjinal dizide son bölümde de ortadan kayboluyordu. 

Peki Sadakatsiz dizisinde seyirci tarafından sevilmeyen Ali karkateri ölecek mi? Öğrenilene göre Alp Akar diziden ayrılmıyor.