Ekonomi

Sabah Saatlerinde Emekli Ödemelerini Duyan Kuyruğa Girdi! Maaşınıza Ek 7500 TL Almak İçin Acele Edin…

Emekliye Banka Promosyonu, Emekli Promosyon Ödemeleri, Emekliye Üç Yıl Aynı Bankada Kalma Sözüne Promosyon Ödemesi Bankalar tarafından emeklilere, üç yıl aynı bankada kalmaları sözüne, belirli bir tutarda promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Bankalar, emeklilerin maaşlarını kendi bankalarına taşımaları ve 3 yıl süresince banka değiştirmemeleri karşılığında promosyon ödemesi yapmaktadır. Emekliye banka promosyonu kapsamında verilen bu tutar, 7 – 8 hatta 10 bin TL kadar olabiliyor.

Emekli tanıdığı olan kişilerin tanıdıklarını bankaya getirmeleri durumunda verilen promosyon tutarı 10 bin TL’ye kadar yükselmektedir.

Emekli Promosyon Başvurusu İçin Son Tarih

Bankalar tarafından emekliye verilen promosyon tutarları 8 bin 250 TL tutarına ulaştı. Henüz bankalara başvuru yapmamış emekliler için son günler.

Emeklilik maaşına bankada kalma sözüne istinadenemekli promosyon başvurusu için son tarih 30 Eylül 2022. 30 Eylül tarihine kadar başvuru yapan emekliler, bu haktan faydalanabilirler.

Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve SGK emeklileri bankalara, promosyon ödemesi almak için başvuruda bulunabilirler. Banka promosyon ödemesinden faydalanabilmek için bankalara 30 Eylül tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Emekliye ve Memura Promosyon, Emekliye 10 Bin, Memura 41 Bin TL’yeVaran Tutarlar

Her banka farklı tutarlarda promosyon ödemesi vermektedir. Hangi banka ne kadar emeklilik promosyonu veriyor?En yüksek promosyonu veren banka hangisi? Hep beraber bakalım.

Çoğu banka, emeklileri kendi bankalarına çekebilmek için promosyon ödemesi yapmaktadır. Akbank, İNG, Garanti BBVA, İş Bankası, Denizbank, Odeabank, Yapı Kredi, TEB, Ziraat Bankası, Şekerbank promosyon ödemelerinde farklı tutarlarda ödeme yapmaktadır. Geçen sene ödeme yaptıkları tutarları güncelleyen bankalar, 10 bin TL’ye varan ödemelerle emeklilere can suyu olmaya devam ediyor.

En Yüksek Promosyon Ödemesi Yapan Bankalar

Bankaların verdiği promosyon tutarları arasında farklar bulunmaktadır. En yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar 8 bin 250 TL’ye varan tutarlarda promosyon ödemesi yapmaktadır.

İş Bankası 7.500 TL, İNG Bank 7.000 TL ve emekli tanıdığını getirene 1.500 TL’ye varan oranda ek ödeme, TEB 8.000 TL, Akbank 7.500 TL’ye varan tutarlarda ödeme yapmaktadır. Ödeme oranları maaş tutarlarına göre değişiklik göstermektedir.