Dünya

Rusya'da akılalmaz olay! Cinsel ilişkiye girerken…

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde bu kadarı da olmaz dedirten olayda bir binanın dokuzuncu katının balkonunda cinsel ilişkiye giren çift dengelerini kaybetmeleri sonucunda yere düştü. Düşmenin ardından olay yerinde kadının yarı çıplak cansız bedeni bulunurken, adamın her yerde arandığı belirtildi.

DOKUZUNCU KATTAN DÜŞTÜLER

Yaşadıkları adrenalin sonuunda dengelerini sağlayamayan çift, dokuzuncu kattan aşağı düşerek ölmesi herkesin dikkatini çekti. Olayın meydana gelmesinin ardından bina da yaşayan insanlar ve görgü tanıkları adam ile kadının balkondan düştüğünü dile getirirken, olay yerine gelen polis, yarı çıplak vaziyette bir kadının cansız bedenini cadde üzerinde buldu. Fakat polis, kimliği açıklanmayan adamı bulamadı. Çiftin düştüğü zamana şahit olan görgü tanıkları iki kişinin camdan düştüğünü ifade ederken, evi inceleyen polisler ilginç bulgulara rastladı.

4 ERKEK 1 KADIN

Olaya şahit olan görgü tanıkları, “Seslere bakılırsa evde 4 erkek ve 1 kadın vardı. Evden gürültüler geliyordu ve alkol içiyorlardı.” dedi.  Gazetecilere açıklama yapan bir başka görgü tanığı ise, “Önce bir gürültü duyduk, daha sonra bir şeyin caddeye düştüğünü gördük. En sonunda da bir kadın ve bir erkeği aşağı düşerken gördük. Camdan bakınca bunun bir adam ve kadın olduğunu anladık. Adam hafif yaralanmıştı ve olay yerinden uzaklaştı.” dedi.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı