Ekonomi

Resmen duyuruldu! 2 kamu bankası ödemelere bugün başladı

Bugün başladı! Vakıfbank ve Halkbank’tan 180 gün ertelemeli 120.000 TL nakdi kredi müjdesi geldi! Vakıfbank ve Ziraat Bankası 180 gün vadeli 120.000 TL kredi nasıl alınır bu iki bankanın son dakika kampanyası ile koordineli olarak ne kadar onay alacağınızı konuşacağız. Kredi başvurusu yapmak isteyenler yazımızı okuduktan sonra banka şubelerinden ve bankanın kredi başvuru yöntemlerini kullanarak hızlıca ihtiyaç kredisi alabilirler.

Çoğunlukla düşük faizli krediler ülkemizde belirlenen kamu bankaları doğrultusunda verilmektedir. 120 bin TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız kamu bankaları aracılığıyla ihtiyaç kredisine başvurabilir ve kredinizi düşük faizle kullanabilirsiniz.

Kamu bankalarından kredi kullanabilmek için diğer bankalara göre daha sıkı kredi başvuru koşullarının olduğu söylenmelidir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka size hemen sonuç verecek ve onay almanız durumunda kredinizi kullanabileceksiniz. Şimdi sizlere bankaların kredi aşamaları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Aldığınız bu krediler devlet desteği ile veriliyor ve size 180 gün erteleme ile kullanılıyor.

Vakıfbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler bu kredileri 180 gün gecikme ile anında kullanabilecekler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirme yapacak ve bu değerlendirme sonunda size onay verecektir. Değerlendirme sırasında kredi kullanacak kişilerin kredi notu ve gelirleri dikkate alınır. VakıfBank, kredi notu 1200 ve üzeri olan kişilerle koordineli olarak, en az 6 aylık sigortası olan ve işlem sırasında toplam 1 yıl sigortalılık ödeyen vatandaşlara kredi onayı vermektedir. Bu anlamda bir işiniz varsa, çalışıyorsanız son 6 ayda o işten ayrılmamış olmanız gerekir. Kredi sonucu makul olduğunda anında onay alabilir ve şubelerden onaylı kredinizi kullanabilirsiniz.

Emekli vatandaşlarımız için emekli maaşları bu bankaya çekilirse kredi kullanabileceklerini söylemek isteriz. Emekliler, kredi onaylandığında maaşlarını yanlarında taşırlarsa kredi notu düşük de olsa 120.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilecekler. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.