Magazin

Recep İvedik 6 Netflix'te Yayınlandı Mı? Recep İvedik 6 Nasıl İzlenir? Netflix'e Nasıl Abone Olunur?

Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı Recep İvedik tiplemesinin 6. devam filmi olan Recep İvedik 6 Türk komedi filmi Netflix'te yayınlanacak. Tüm Recep İvedik filmleri ile gişe rekorlarını zorlayan Şahan Gökbakar şimdi Netfilix platformu üzerinden hayranları ile buluşacak. Recep İvedik 6 Netflix'e geldi mi? Recep İvedik 6 Netflix'te nasıl izlenir?

Recep İvedik 6 Türk komedi filmi dünyanın en ünlü dizi ve film yayın aracı olan dijital platform Netflix’te yayınlanacak. Netflix tarafından yapılan Recep İvedik 6 açıklaması Türk aboneleri oldukça heyecanlandırdı. Recep İvedik 6 Netflix’te ne zaman yayınlanacak? Recep İvedik 6 nasıl izlenir?

RECEP İVEDİK 6 NETFLİX’TE NE ZAMAN YAYINLANACAK

Netflix’ten yapılan kurumsal açıklamaya göre Recep İvedik 6 filmi bugün (10 Nisan 2020 Cuma) platform abonelerinin izlemesi için sisteme dahil edilecek. Recep İvedik 6 filmini yasal bir şekilde izlemek isteyenler bugün Netflix’te filmi izleyebilirler.

RECEP İVEDİK 6 NASIL İZLENİR?

Recep İvedik 6 filmi Netflix platformunda izlemeye açıldı. Türk komedi filmi Recep İvedik 6’yı izlemek için Netflix abonesi olmak gerekiyor. Netflix’e nasıl abone olunur? Netflix’e abone olmak için resmi internet sitesi üzerindeki abonelik frmunun doldurulması gerekiyor. Netflik dönem dönem kampanyalar düzenliyor. Bu kampayaları yakalayanlar bedava ya da indirimli abone olma şansını elde ediyorlar. Netflix ücretsiz nasıl izlenir?

RECEP İVEDİK 6 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Recep İvedik 6 filminde, filmin kahramanı Recep İvedik yine izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Recep İvedik, arkadaşını ziyaret etmek için yanındaki bir arkadaşı ile Konya’ya uçak bileti alır. Uçağa binen Recep İvedik ve arkadaşı yolculuk sırasında uyurlar. Gözlerini açtıklarında ise bindikleri uçak Kenya’ya gelmiştir. Kenya’nın vahşi doğasında Recep İvedik’in başında geçen birbirinden komik olaylar filmin konusunu oluşturuyor. Yerli kabileler ve vahşi hayvanlarla mücadele etmek zorunda kalan Recep İvedik birbirinden sürpriz işlere imza atar.

RECEP İVEDİK 6 OYUNCU KADROSU

Recep İvedik 6 filminde Şahan Gökbakar (Recep İvedik), Nurullah Çelebi (Nurullah), Somer Karvan, Furkan Bayraktar (Fazıl), Mustafa Dok (Tefo) gibi isimler rol almışlardır. Filmin yönetmenliğini Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar yapmıştır.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı