Ebru Güneş'in İran'lı Reza Zarrab'dan sonraki Irak'lı sevgilisi Rassan Khoshnaw kimdir merak edildi. Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw nereli? Rassan Khoshnaw kaç yaşında? Rassan Khoshnaw serveti? Rassan Khoshnaw evli mi?

Şarkıcı Ebru Gündeş dolandırıcı İranlı Reza Zarrab ile yaşadığı aşk gündem olmuştu. Servet değerindeki hediyeler için "Kocam bana Marsı satın alacak" demişti. 

Daha sonra Reza Zarrab'ın Türkiye'nin gördüğü en büyük dolandırıcılık ağı olduğu ortaya çıkınca Gündeş kameralar önünde ağlamıştı. Ebru Gündeş İran'lı eski eşi nden sonra aşkı Irak'lı iş adamında buldu. Ebru Gündeş'in yüzü bu sefer aşktan gülecek mi? 

Ebru Gündeş'in kendisinden 20 yaş küçük Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw ile birlikte olduğu haberleri gündeme bomba gibi düştü.

48 yaşındaki Ebru Gündeş’in 28 yaşındaki Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw ile birlikte olduğu iddia edildi.

Peki kim bu Rassan Khoshnaw? Rassan Khoshnaw kimdir? Rassan Khoshnaw ne iş yapıyor?

Rassan Khoshnaw'un Ebru Gündeş’in sahne aldığı her eğlence mekanına gittiği öğrenildi. Gündeş'in de "Seni İstiyorum" adlı şarkıyı söylerken Rassan Khoshnaw'un masasına bakarak "Yalan değil artık inkar etmiyorum yeter, hatta belki seviyorum istiyorsan eğer.. Çok seviyorum çok" diye seslendiği görüldü.

Rassan Khoshnaw Kimdir?

Rassan Khoshnaw 28 yaşındadır. Rassan Khoshnaw'un Irak'lı iş adamı olduğu öğrenildi. Irak'ta inşaat, pazarlama, distribütörlük gibi sekörlerde faaliyet gösterdiği öğrenildi. Iraklı iş adamının şimdidelerde dijital sosyal medya yatırımlarına yöneldiği öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Rassan Khoshnaw'un daha önce de Cansu Taşkın ve Selin Ciğerci ile adının aik dedikodularına karıştığı iddia ediliyor.