Tüm emekliler 2022 maaş zammını büyük merakla beklerken yılsonuna doğru promosyon konusunda da önemli otu adımlar atılmaya devam ediyor. Emekli maaşı alan vatandaşlara bankaların verdiği promosyon ödemelerinde rakamlar güncellendi. Garanti BBVA emekliye 250 TL daha promosyon ödemeye başladı. Bankanın emeklilere verdiği toplam en düşük promosyon ise 1300 TL’ye yükseldi. Peki garanti bankası emekli promosyon başvuru şartları neler? Garanti BBVA emekli promosyon ücreti ne kadar?

SGK ve bankalar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda 2018 yılından bu yana emekli vatandaşlara promosyon ödemesi yapılıyor. Emekliye promosyon veren bankalar ödemelerini her yıl güncelliyor. 2021 yılı için promosyon ödemeleri 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar başvuru yapanlar maaşlarını taşımaları halinde bankalardan promosyon alma şansını elde edecek. Promosyon döneminde sona gelinirken garanti BBVA yeni bir güncelleme daha yaparak emekli promosyon ödemelerine ek 250 TL daha vermeye başladı. Yani Garanti Bankası’nın en düşük promosyon ödemesi 1300 TL’ye ulaştı. Peki garanti bankası emekli promosyonu başvuru şartları neler? Garanti BBVA emekli promosyon ödemesi detayları haberimizde…

rakamlar-guncellendi-emekliye-ek-250-tl-daha-verilecek-toplam-1300-tl-en-dusuk-maasa-eklenecek-2

GARANTİ BBVA EMEKLİLERE BİNLERCE LİRA PROMOSYON VERİYOR

Garanti bankası emeklilere maaşlarına ek olarak promosyon desteği sağlıyor. Tüm Emekliler garanti bankasına başvuru yapmaları halinde maaşlarına göre promosyon ödemelerinden faydalanıyor. Ek koşul ya da ara hangi bir şart aranmıyor sadece maaşınızı taşımanız promosyon ödemesinden faydalanmak için yeterli oluyor. Ayrıca garanti BBVA maaşını taşıyan emeklilere bir arkadaşını ya da yakınını da bankaya davet etmeleri durumunda kişi başına 250 TL ödeme veriyor.

rakamlar-guncellendi-emekliye-ek-250-tl-daha-verilecek-toplam-1300-tl-en-dusuk-maasa-eklenecek-3

GARANTİ BANKASI NAKİT PROMOSYON NE KADAR?

Garanti bankası en düşük emekli maaşı için 1300 TL nakit promosyon ödemesi veriyor. Emekli maaşı 1500 TL’ye kadar olan emekliler başvuru yapmaları durumunda anında 1300 TL alırken 1500 TL 2500 TL arasında emekli maaşı alanlar 1650 TL ve 2500 TL ile üzeri emekli maaş alanlar 2000 TL emekli promosyonu alabiliyor.

rakamlar-guncellendi-emekliye-ek-250-tl-daha-verilecek-toplam-1300-tl-en-dusuk-maasa-eklenecek

YAKININI GETİRENE EK 250 TL

Emekli vatandaşlar maaşlarını garanti bankasına taşımalarının yanında bir yakınını da davet etmeleri halinde kişi başı 250 TL promosyon alıyor. Yani 2000 TL emekli promosyonu olan bir emekli bir yakınını bankaya getirirse yani referans olursa 250 TL daha ek ödeme alma şansı elde ediyor. Böylece garanti Bankası’nın verdiği promosyon ödemesi 2250 TL’ye yükseliyor. Emeklinin bankaya getirdiği kişi sayısı arttıkça ek ödeme tutarı da artıyor.