ATV'nin yılan hikayesine dönen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili flaş gelişmeler ardı ardına yaşandı! Oktay Kaynarca'nın "artık geri dönüşü yok" dediği diziden mutlu haber geldi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dönüyor haberi nihayet kesinleşti! Uzun bir bekleme süreci sonrası yayınlanacağı gün son dakikakarda aniden yayından kaldırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

ATV ile EDHO arasında yaşanan sorunda yeni bir adıma geçildi! Atv ile Eşkıya ekibi arasında geri dönülmez denilen olayda flaş gelişmeler yaşandı!

Öğrenilene göre ATV ile Raci Şaşmaz arasında yaşanan kriz daha sonra oyuncularada sıçramıştı. Dizinin Hızır'ı Oktay Kaynarca'nın başı çektiği oyuncular bu kriz sürecinin iyi idare edilemediğini düşünüp Raci Şaşmaz'a tavır almış ve gerilimler yaşanmıştı.

Kanalın oyuncuların ücretlerine ve dizinin ileriye dönük haklarına dair istekleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinde karşılık bulamamış ve ekip yayın kaydını kanala teslim etmemişti. Karşılıklı restleşmeler sonrası Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından dizinin final yaptığını ve geri dönmeyeceğini duyurmuştu.

Ancak EDHO izleyicileri her zaman içindeki umudu diri tuttu! Ve dizinin fanlarına nihayet bekledikleri güzel haber geldi.

ATV EDHO yerine koyduğu "Destan" ın aldığı yüksek reytinglerle bir şey kaybetmediğini gösterdi. Bu durum da ilk geri adımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinde yaşattı. 

Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener gelen teklifleri değerlendirmeye karar verdi. Öğrenilene göre iki yapımcı dijitalden gelen teklifleri değerlendirmeye başladı bile. 

PEKİ OKTAY KAYNARCA OLACAK MI?

Dizinin Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca ve dizinin yönetmeni Onur Tan tüm bu süreçte yeni proje hazırlığına başlamıştı. Your Honner adlı dizinin uyarlaması için hazırlıklar başladı.

Bu durumda EDHO dijitale geçtiği takdirde Oktay Kaynarca nasıl ikna edilecek merak konusu oldu.