Kredi kartı ya da kredi borcu olup bankalarla çeşitli sorunlar yaşayan vatandaş borçlarını zaman zaman ödemekte zorluk yaşıyorlar. Özellikle başka bankalara borçları olan vatandaşların hesaplarını toplu halde tamamlamaları sanıldığından çok daha zor olabiliyor. Bu durumda yaşanan karışıklık, ödenmemiş borçlar ve işleyen faiz seçenekleri vatandaşın kredi siciline etki ettiği için ciddi sorunların yaşanmasına neden olabiliyor. 

QNB Finansbank yeni bir kredi kampanyası ile birlikte tüm borçluların yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Vatandaşların farklı kanallara olan borçlarını tek bir çatı altında toplamak için harekete geçen QNB Finansbank düşük faiz oranlarına sahip 60 bin liraya varan borç kapatma kredisini açıkladı. 

AYLIK BORÇ TUTARI 1.858 LİRA OLACAK!

2-28

QNB Finansbank tarafından 60 bin liraya varan kredi seçeneğinin sunulmasının hemen ardından faiz oranı da açıklandı. Diğer özel bankalara oranla kredi faiz oranını geri çeken QNB Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranını yüzde 1.39 olarak açıkladı. Vade seçenekleri ise en fazla 36 ay ile sınırlandırıldı. Vatandaş bu süreç içerisinde bankaya giderek tüm borçlarını kapatıp tek bir borç kalemi halinde ödemeyi tercih edebilir. 

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ ALMA ŞARTLARI

Borç kapatma kredisi almak için bazı şartların sağlanması gerekir. Bunun için farklı kanallardan borçların ödeniyor olması aranılan en önemli şartlar arasında yer alıyor. Bununla birlikte borçların bir icra takibine ya da avukat işlemlerine takılmamış olması da oldukça önemli. 

Borç ödemelerini düzenli bir biçimde yapmak için gelir belgelemesi yapmak gerekiyor. Bunun için düzenli bir gelir ve sigorta da aranılan diğer şartlar arasında yer alıyor. Taksit tutarının ise kişinin aylık gelir seviyesinin üzerine çıkmaması bankanın olumlu değerlendirmesi için son derece önemli.