QNB Finansbank üzerinden yapılan son dakika açıklaması ile birlikte 50 30 numarasına mesaj olarak işlem yapacak olan kişiler, 40.000 TL'ye kadar ödeme hemen alabilecek. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası olarak geçen ve sadece SMS ile başvuru yapan kişilere kredi onayı verilen bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin daha önce bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmış olması şartıyla onay verilmektedir. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine gitmeden, oturduğunuz yerden cep telefonunuzu çıkartarak, mesaj kısmına girebilir ve buradan atacağımız mesaj ile birlikte 40000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa, Finansbank'ı yapmış olduğu bu kampanyaya katılabilmeleri için banka kredi notu en düşük 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. 

QNB Finansbank, kendi resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden de yapmış olduğu bu duyuruda, SMS ile kredi başvurusu yapıp onay alan vatandaşların mobil uygulaması olması durumunda parayı hemen hesabına yatıracak. QNB Finansbank, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi onayı almaları durumunda krediyi hesaba atar atmaz, istediği banka hesabına iban numarası ile bu paraya gönderebilecek. 

SMS ile Başvuru 

QNB Finansbank üzerinden belirtilen şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen cep telefonunuzu alarak 7 gün 24 saat kimlik numaranızı mesaj olarak yazabilir ve 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Sadece kimlik yok yazarak göndereceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, başvuru yaptıktan hemen sonra 10 dakika olmadan kredi sonucu hakkında bilgi verip, cep telefonuna gelecek olan mesaj ile öğrenecektir.

qnb-finansbanktan-son-dakika-aciklamasi-5030-numarasina-mesaj-atanlara-40000-tl-odeme-istedigi-1

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra kredi kullanmak isteyen kişilerin, mobil uygulaması olması durumunda ise banka şubesine gitmeden onaylı olan tutarı, kendi banka hesabına yatırabilir. Banka hesabı olmayan kişiler ise banka şubelerine sadece kimlikleriyle birlikte giderek kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan bu kredi kampanyasına katılabilir. Düşük faiz oranlarını ve güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girerek işlem yapabilirsiniz.