Bankalardan kredi kullanmak için araştırma içerisine girenlere müjdeli haber verildi. Tamamen sıfır faizli olarak yeni bir kreid kampanyası QNB Finansbank tarafından hayata geçirilmiş oldu. Yüz binlerce kişinin faydalanabileceği bu kredi kampanyası için banka cephesinden açıklama geldi. Son zamanlarda ekonomik kaygı yaşayan, finansman sıkıntısı çeken KOBİ'lerin sorunlarını çözmek için ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hazırlanan kredi kampanyasının ismi 'Sözüne Bedava Kredisi' oldu. 

25 BİN LİRAYA KADAR FAİZSİZ KREDİ İMKANI VERİLİYOR

Sözüne Bedava Kredi kampanyası ile QNB Finansbank binlerce kişiye destek olmayı planlıyor. Özellikle pandemi döneminde nakit ihtiyacı artan pek çok işletme bulunuyor. Normalleşme döneminde ödemelerin artması pek çok KOBİ'nin nakit sıkıntısı yaşamasına neden oldu. Yapılacak başvurulara göre 20 bin lira ile 25 bin lira arasında kredi verilecek. KOBİ'lerin tamamen faizsiz olarak faydalanacakları bu süreç sonucunda QNB Finansbank ile çalışmaları isteniyor. 

FAİZSİZ KREDİ SADECE KOBİ'LERE ÖZEL OLACAK!

10-4

QNB Finansbank tarafından hazırlanan yeni kredi kampanyası sonrasında bankadan açıklama geldi. Pandemi döneminde yaşanan sorunların ortadan kaldırılması ve işletmelerin finansman süreçlerinin desteklenmesi için işe devam kredileri de verildiğinin altı çizildi. Bu kredilere ek olarak Dijital Köprü çözümleri adı altında çeşitli çalışmalar yapılıyor. 

Son olarak QNB Finansbank tarafından hazırlanan Sözüne Bedava Kredi kampanyası ile birlikte reel sektörün finansman açısından desteklenmesi planlanıyor. Faizsiz kredi için belirlenen vade seçeneği 12 olarak açıklandı. KOBİ'ler aldıkları faizsiz krediyi 12 ay boyunca eşit taksitlerle ödeyebilecekler. Bundan sonraki dönemde de QNB Finansbank vatandaşa ve KOBİ'lere verdikleri destekleri sürdüreceklerini belirttiler.