Ekonomi

QNB Finansbank ve Denizbank SMS ile Nakit Dağıtmaya Başladı! 10 gün sürecek!

QNB Finansbank ve Denizbank SMS ile Nakit Dağıtmaya Başladı! 10 gün sürecek! QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda, kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda 5 dakika içerisinde kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak kullanabileceğini de söylemek isteriz. başvuru yapmak istiyorsanız, banka kredi puanınızın da 1500 üzerinde olması isteniyor.

BAŞVURU

QNB Finansbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve 5 dakika içerisinde bu bankadan ne kadar kredi onayı aldığını görebilir. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusuna cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak yapmak istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderin.

Her iki banka üzerinden de yapılan SMS kredi başvurusu sonucu olumlu olan vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte onaylanan tutar kadar kredilerini kullanabilir ve ayrıca banka hesabı olması durumunda internet bankacılığı üzerinden işlem yapabilirler.

QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istemeyen vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir ve kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusu, ayrıca banka şubelerinden ve bankaların müşteri hizmetleri numarası üzerinden de yapılmaktadır.