Ekonomi

Qnb Finansbank ve Akbank ev hanımlarına 60.000 TL ödeme yapacak

Qnb Finansbank ve Akbank üzerinden yeni başlatılan Kredi kampanyasında ev hanımı olan vatandaşlar İhtiyaç Kredisi olarak 60.000 TL kredi kullanabiliyorlar. Para ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için de yapılan Bu kampanyada özellikle ev hanımı olan ve bu bankalar üzerinde hesabı olan kişiler şubelere gitmeden internet üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda ev hanımı olsa bile hesaplarına 60.000 TL’ye kadar ödeme alabiliyor.

50.000 TL’ye kadar kullanmış olduğunuz kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapacak olan kişiler ₺60.000 Kredi onay alıp bu parayı kullanmak istiyorlarsa En fazla 24 ay vadeli Kredi alabileceğini de söylemek istiyoruz. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka hesapları olması ve daha önceki banka çalışmalarından dolayı kredi kartı ve kredi kullanmış olması durumunda banka kredi puanı da uygun olursa bankadan hemen başvuru yaparak Kredi alabiliyor.

Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa oturdukları yerden hemen SMS atarak kısa mesaj ile ne kadar kredi onay aldığını görebiliyor. Sms ile başvuru yapmak isteyen kişiler kimlik numarasını 50-30 numarasına mesaj atmaları durumunda Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir.

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar ise Akbank şubelerine gitmeden yapacakları işlemlerde direkt uygulamasını kullanmaları istenmektedir. Akbank direkt uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hesabınızı hemen 60.000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi alabilirsiniz. Kredi başvurusu için ayrıca Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da hemen aynı gün içinde kredi onayı alabileceğiniz bir kredi paketi hazırlandı. Sms ile başvuru yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp kimlik numaranızı 44-25 numarasına gönderin.