QNB Finansbank ve 2 Kamu Bankası Sabah Erken Saatte Açıkladı! 40.000 TL İçin Başvuru Yapan Hesabına Yatıracak! 3 Bankadan süper açıklama geldi. İşte detaylar...

QNB Finansbank ve 2 Kamu Bankası Sabah Erken Saatte Açıkladı! 40.000 TL İçin Başvuru Yapan Hesabına Yatıracak! 3 Bankadan süper açıklama geldi. Bankalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 40000 TL'ye kadar işlem yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Finansbank, Ziraat Bankası ve Halkbank, sizlere 40000 TL'ye kadar kredi, onaya sunacak. 18 yaşından büyük olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek düşük faiz oranları ile kredi alabilecekleri bu üç banka üzerinden işlemler kolay bir şekilde yapılabiliyor. 

QNB Finansbank üzerinden başvuru nasıl yapılır? 

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını SMS ile yapabilir veya bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak, 7 gün 24 saat yapabilir. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar TC kimlik numarasına 50 30 numarasına göndererek başvurularını gerçekleştirebiliyor. Hızlı bir şekilde kredi onayı alacak olan vatandaşlar, 50 30 numarasına göndermiş oldukları mesaj sonrasında kredi onayı almış ise en yakın Finansbank şubesine giderek kimlikleriyle birlikte, ister bireysel müşteri temsilcisi üzerinden isterse de gişe personeli üzerinden kredi kullanabilecek. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Finansbank hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Finansbank hesabı olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, QNB Mobil uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. 

qnb-finansbank-ve-2-kamu-bankasi-sabah-erken-saatte-acikladi-40000-tl-icin-basvuru-yapan-hesabi

Kamu Bankalarından 40.000 TL başvuru nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, kamu bankaları üzerinden 40000 TL'ye kadar nakit kredi onay alabiliyor. ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını hızlı bir şekilde Ziraat Bankası ve Halkbank'ın internet sitesi üzerinden yapabiliyor. Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde nakit onay alabilirsiniz. Ziraat Bankası ve Halkbank şubeleri üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında 36 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır.