Ekonomi

QNB Finansbank ve 2 Bankadan Açıklama: Çalışan ve Bireysel Müşterilere 30.000 TL Verilecek

QNB Finansbank, Akbank ve Denizbank tarafından yapılan yeni açıklamada, gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için 30.000 TL’ye kadar yeni bir ödenek ayrıldı ve başvuru yapacak olan kişilerin, 18  yaşından büyük olması durumunda kredi onayı verileceği açıklandı.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı bu üç banka üzerinden gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşların, Finansbank, Akbank ve Denizbank tarafından yapılan kredi kampanyasına katılarak, 30000 TL’ye kadar ödeme alacağını da söylemek istiyoruz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını hemen aynı gün içinde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri ise hesaplarımıza yatırarak da hemen kullanabileceksiniz.

QNB Finansbank, Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu

QNB Finansbank, Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin banka hesaplarına ödeme alabilmeleri için internet bankacılığı uygulamalarını kullanması gerekmektedir. bankaların internet bankacılığını kullanmanız durumunda başvurularınızı internet bankacılığı mobil uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabilir ve onaylanan kredilerinizi hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak da kullanabilirsiniz, nakit kredi kullanacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabiliyor.