QNB Finansbank'tan 15.000 TL nakit kullanmak isteyen vatandaşlara son dakika kampanyaları gelmeye devam ediyor, bankamatik kartı olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi…

İşte haberin detayları…

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisini başvuruda bulunacak olan vatandaşlar ocak ayından itibaren düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredilerini kullanabilecekler. Finansbank bu kampanyaya katılmak isteyen kişilere gelir belgesi olmadan düşük faiz oranları ve masrafsız bir şekilde 15 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunacak.

Ekonomik Sıkıntısı olan vatandaşlarımız için özel kampanyalarda bulunan bankalar kendi kredi politikalarına uygun olan vatandaşlara Kredi sonuçlarını hemen bildirmektedir. Finansbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar banka şubelerine gitmeden SMS veya bankanın web sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.

Finansbank son yapmış olduğu kampanya haberi ile vatandaşlara 15.000 TL ihtiyaç kredisi verirken bazı şartları göz önüne almaktadır. Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların öncelikle kredi notlarının bankanın istediği kredi notuna uygun olması gerekmektedir.

Finansbank başvuruda bulunan vatandaşların önceki kredi performanslarına göre değerlendirmede bulunarak kredi notlarının en düşük 1300 ve üzerinde olmasını isteyecek.

Finansbank 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kapsamında başvuracak olan vatandaşlara 36 ay vade ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli taksit imkânı sunmaktadır. Daha öncesinde Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan ve düzenli ödemeler de bulunan vatandaşlar kredi başvurusunda bulunmak için Finansbank'ın mobil uygulamasına giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilirler.

emekliler-dikkat-acil-nakit-ihtiyaciniz-varsa-bu-firsati-kacirmayin-karsiliksiz-geri-odemesiz-2-2

Finansbank'ın sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank'ın ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar 5030 numarasına T.C. kimlik numaralarını göndererek ihtiyaç kredisi almak için uygun olup olmadıklarını öğrenebilirler.

Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan vatandaşlar başvurudan sonra kredi sonuçlarını bekleyip, kredi onayı aldıkları takdirde banka şubelerinden kimlikleri ile birlikte kredilerini kullanabilirler

SMS ile kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar aynı zamanda Finansbank'ın internet bankacılığı şubesinden başvuruda bulunabilir onaylanan kredilerini hesaplarına yatırabilirler.

Sizlerin de Finansbank’ta hesabı varsa banka şubesine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, onaylanan kredinizi hesabınıza yatırabilirsiniz.