QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası Duyuruldu! 3 Ay Ödemesiz 25.000 TL Kolay İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Kredi çeşitlerinde düşük faiz politikası ile tanınan QNB Finansbank yeni bir kredi ürününün duyurusunu yaptı. 3 ay ödeme ertelemeli olarak müşterilere verilecek ihtiyaç kredisine yine düşük faiz uygulanacak. Üstelik müşterilerin bu ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için banka şubelerine gitmelerine gerek kalmayacak. QNB Finansbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları nelerdir?

QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası Duyuruldu! 3 Ay Ödemesiz 25.000 TL Kolay İhtiyaç Kredisi Fırsatı!
15 Ekim 2020 - 12:59

Türkiye'de ekonomik göstergelerde meydana gelen olumsuz etkiden dolayı vatandaşlar içerisinde acil nakit ihtiyacı yaşayanların sayısı oldukça arttı. Özellikle orta gelirli vatandaşlar bütçelerini çevirebilmek için ek kaynaklara ihtiyaç duyuyorlar. Bunun için ise akla gelen ilk yol bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Ancak kredi faizlerinde yükselişlerin meydana gelmesi vatandaşları bu anlamda zor durumda bırakıyor. 

İhtiyaç kredisi kullanıp ekonomik sorunlarını bir süreliğine de olsa ötelemek isteyen vatandaşlara müjdeli haber QNB Finansbank'tan geldi. QNB Finansbank düşük faizli yeni ihtiyaç kredisinin tanıtımını yaptı. Şimdi herkes bu ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını merak ediyor. QNB Finansbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?
QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ YENİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Nakit sorunlarına acil çözüm arayan müşteriler için hazırlanan QNB Finansbank düşük faizli yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları belli oldu. Buna göre müşterilere ihtiyaç kredilerinde 3 ay ödeme erteleme imkanı verilecek. Ekim ayında ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu kredinin geri ödemesini ekonomik sorunlarını çözüp rahata ulaştıktan sonra 2021yılının Şubat ayında yapmaya başlayacaklar.

BANKALAR KREDİ FAİZLERİNİ YÜKSELTTİ

QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının bir diğer avantajı ise kredi faizi oldu. Artık bankalar kredi faizlerinde yükselişe giderken ihtiyaç kredilerinde ortalama olarak 1,30'un üzerinde bir faiz oranı ile müşterilerine finansman desteği veriyorlar. QNB Finansbank ise yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi faizini aylık yüzde 1,19 olarak açıkladı. 

QNB FİNANSBANK 25.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

QNB Finansbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere 36 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Bu kapsamda 36 Ay vadeli ve aylık yüzde 1,19 faizli 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresinde her ay 893 TL kredi geri ödemesi yapıyorlar. Bu müşterilerin bankaya vade sonunda yapacakları toplam geri ödeme miktarı ise 32.148 TL oluyor. 25 TL için QNB Finansbank müşterileri 3 yılda 7.148 TL fark ile karşılaşıyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum