QNB Finansbank Ramazan Yardımı Yapıyor! Öğrenci Emekli Çalışan Ev Hanımı 50.000 TL Alıyor! Son dakika kampanyası detayları haberimizde...

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

QNB Finansbank Ramazan Yardımı Yapıyor! Öğrenci Emekli Çalışan Ev Hanımı 50.000 TL Alıyor! QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçları öğrenebilecekleri yeni kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ramazan Bayramı için alacağınız 50000 TL ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeye kadar sizlere işlem yaparken, kredi taksit ödemelerinde iki ayda bir veya üç ayda bir ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecek, ister cep telefonları üzerinden isterlerse de bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını oturdukları yerden yapabilecektir. 

Emekli olan kişiler, özellikle bu kredi kampanyalarına katılmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını kendi bankalarından almasını isteyen Finansbank, düşük faiz oranları ile 70 yaşına kadar olan emeklilere kredi imkanı sağlamaktadır. Bireysel müşterilerde ise 18 yaşından büyük olmanız yeterli olmaktadır. 

Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası

qnb-finansbank

Qnb Finansbank son dakika yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte özellikle 18 yaşından büyük olan vatandaşların kredi notu olması durumunda ihtiyaç kredisi kullandıracağını duyurdu. Qnb Finansbank üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler t.c. kimlik numarasına 5030 numarasına mesaj atarak bu kampanyaya hemen katılabilir. Kampanyaya katılan vatandaşlar t.c. kimlik numarasına göre 5030 mesajında gelen sonucuna bakarak en yakın banka şubesine giderek Kredi kullanımını gerçekleştirebilir.

Bankanın yapmış olduğu Bu kampanyada Kredi alacak olan kişiler yüksek limitli onay alırlarsa 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50 bin TL üzerinde ise 24 ay vadeli kredi kullanabilir. Qnb Finansbank yapmış olduğu kampanyalarda kendi banka hesabı olan müşterilerine internet bankacılığı şifresi almaları durumunda ihtiyaç kredisi mobil uygulama üzerinden verilmektedir.

Finansbank hesabınıza üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu mobil uygulaması üzerinden yapan vatandaşlar Kredi kullanımını 7gün 24saat yapabilir.