Ekonomi

QNB Finansbank rakiplerine meydan okudu! Banka müdürü bir ilki açıkladı! Başvuranlara bugün 22 bin TL kredi

QNB Finansbank’tan Bir İlk! 22 Yaş Üzerindeki Kişilere 22 Bin TL Kredi QNB Finansbank’ın 22 yaşın üzerinde bulunan kişilere verdiği 22 bin lira kredisine başvuru yapmak isteyenler için detaylar yazımızın devamındadır.

22 yaşın üstündekilere verilen 22 bin liralık ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank,internet ortamında ya da SMS ile kredi başvurusu kabul etmektedir. Uygun şartları karşılayan kişilere bireysel ihtiyaç kredisi verileceği banka tarafından belirtilmektedir.

QNB Finansbank tarafından verilen bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için bulunulan başvurularda, uygun şartların sağlanması durumunda, nakit kredinin aynı gün içerisinde verilebileceği belirtildi.

QNB Finansbank’ın 22 yaş ve üzerindeki kişilere 22 bin lira kredi vereceği açıklandı.

İhtiyaç kredisine başvurmak isteyen kişilerden QNB Finansbank’ta hesabı olan kişiler, işlemlerini internet bankacılığı vasıtası ile çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Bireysel kredi başvurusunun yapıldığı aynı gün kredinin verilebileceği öne sürüldü.

QNB Finansbank’ın 22 yaşın üzerinde bulunan kişilere verdiği ihtiyaç kredisine nasıl başvuru yapılır? Diye merak eden okurlarımız için detaylı bilgi verelim.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini banka şubesinden, internet bankacılığı vasıtası ile veya SMS ile yapabilmektedirler. Bireysel ihtiyaç kredi başvurusu ihtiyacına neden olan etmenler, evlilik, var olan borçların ödenmesi, eğitim, seyahat vb gibi nedenlerdir.

QNB Finansbank tarafından verilen kampanyalı bireysel ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri için banka şubelerine gidip başvuru yapabilirsiniz. Eğer daha önce Finansbank’ta hesabınız varsa, internet bankacılığını kullanarak bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En çok tercih edilen yol ise SMS ile kredi başvurusunda bulunmaktır.

QNB Finansbank tarafından verilen krediye SMS ile başvuru yapılması başvuru işleminizin hızlı olmasını sağlayacaktır ve her nerede olursanız işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilme imkanı tanıyacaktır.

SMS ile acil kredi başvurusunda bulunabilmek için telefonunuzun mesaj gönderici kısmına 5030 numarasını girmelisiniz ve konu bölümüne TC kimlik numaranızı yazmalısınız. Bu işlem ile acil ihtiyaç kredisi kampanyalı başvurusuna katılmış olacaksınız. Banka tarafından çok kısa bir süre içerisinde onay mesajı gönderilir. Krediniz onaylanmış ise banka şubelerinden mesajı göstererek hızlı bir şekilde kredinizi alabilirsiniz.