Bankalar için mevcut müşterilerini kaybetmemek son derece önemli. Yeni müşteri kazanmak için devamlı harekete geçen ve yeni kampanyalar düzenleyen bankalar, yeni müşteri kazanırken, mevcut müşterilerini de her daim mutlu etmeye devam ediyorlar.

QNB Finansbank son zamanlarda sık sık yeni kampanyalar ve sürprizlerle birlikte müşterilerini etkileyen bankalardan birisi oldu. Bu kampanyalar arasında zaman zaman ödüller sunan hediyeler de bulunuyor.

QNB FİNANSBANK ŞANSLI OLANLARA IPHONE 12 VERİYOR

QNB Finansbank tarafından sunulan son kampanyalar arasında ise Iphone 12 bulunuyor. pek çok kişinin sahip olmak istediği bu telefona banka müşterileri sahip olabilecek. mobil uygulamaya giriş yapan her müşteri şans kazanabiliyor.

Mobil uygulamaya giriş yapılan her gün bu şans artmaya devam ediyor. Her gün için kişinin hesabına bir çekiliş hakkı daha tanımlanıyor. Bunun sonunda en fazla bir müşterinin 30 adet çekiliş hakkı olabileceği belirlendi. Her gün giriş yapılması halinde ise bir kişinin şansı diğerlerine göre 30 kat daha fazla olacak.

IPHONE 12 KAZANMA ŞARTLARI NELER?

finansbank-iphone-cekilisi

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler QNB Finansbank tarafından 1 Eylül 2021 ile 30 Eylül 2021 tarihleri arası olarak açıklandı. Bu tarihler arasında mobil uygulama ile giriş yapan tüm müşteriler ekstra herhangi bir başvuru gerçekleştirmeden otomatik olarak kampanyaya dahil olabilecekler.

Ancak banka bu süreçte mobil uygulamaya girişlerde müşterilerden, Android kullananlar için 2.8.7 sürümü, İOS kullananlar için 2.4.0 sürümü, Huawei kullananlar için ise 2.8.8 sürümü beliyor. Ay sonunda ise banka tarafından yapılacak çekiliş sonrasında tüm talihliler açık bir şekilde ilan edilecek.