QNB Finansbank Müşterileri Müjdeli Haberlere Doymuyor! QNB Finansbank müjdeli haberi verdi. İşte detaylar...

Kış aylarının gelmesiyle beraber ödenecek olan fatura sayısı ve zamlar giderek artış göstermiştir. Elektrik, doğalgaz, su, telefon, internet derken hangi faturaya ve gidere öncelik verileceği şaşmış durumdadır. Bütçede böylesine büyük bir karışıklık varken aslında bu karışıklığa son vermek ve çözüm önerilerini değerlendirmek ise oldukça kolay. Bu konuda bankaların müşterilerine sunmakta olduğu otomatik ödeme talimatlarından yararlanmak oldukça faydalıdır. Birçok iş ve gücün arasında faturaların da zamlı olarak gelmesi bütçeyi sarsıntıya uğratsa da müşterileri için devreye giren QNB Finansbank, fatura ağırlığını müşterilerinin üstünden almak için son derece avantajlı kampanyalara imza atmaya devam etmektedir. Son olarak otomatik telefon ödeme talimatı ile gündeme gelmekte olan QNB Finansbank, vatandaşa büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Çağa Ayak Uyduran QNB Finansbank!

İnternet, artık yaşamlarımızın olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiş durumdadır. Eş dostla iletişim kurulabilmesini, alışverişleri gerçekleştirmeyi, dünyanın farklı yerlerini keşfetmeyi, işlerimizi görmeyi, ve daha birçok imkanı sunan internet herkes için vazgeçilemez bir öneme sahiptir. İşte bunun ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu farkında olan QNB Finansbank müşterilerine yönelik internetin nimetlerinden vazgeçmelerine gerek kalmadan bol bol faydalanabilsinler diye geçen günlerde son derece faydalı ve avantajlı bir işbirliğe adım atmış bulunmaktadır. Türk Telekom ile anlaşma yoluna giren QNB Finansbank, vatandaşlara özel tam 2 GB’lık hediye internet kampanyasına başladı.

maasini-qnb-finansbanka-getiren-emekli-50000-tl-sartsiz-ve-belgesiz-odeme-alacak-son-dakika1-3

Bu Fırsat İçin Yapılması Gerekenler!

QNB Finansbank tarafından sunulmakta olan avantajlı 2 GB mobil internet fırsatından yararlanmak için yapılması gereken işlemler oldukça basittir. 1 Şubat 2022 ile 01 Mart 2022 tarihleri arasında olmak üzere QNB Finansbank’a telefon faturaları için otomatik ödeme talimatı verilebilir ve de anında 2 GB internet hediyesi alınabilmektedir. Bu hediyede geri ödeme işlemi bulunmayan QNB Finansbank, müşterilerine özel olarak teknolojiye erişim durumunu işte böyle kolay bir şekilde sunmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

QNB Finansbank tarafından verilen otomatik fatura ödeme talimatı ile verilen 2 GB internet hediyesi, otomatik ödeme talimatı verildiği tarihten başlamak üzere 30 gün boyunca kullanılabilmektedir. Daha fazla geç kalmadan QNB Finansbank’ın sunduğu bu fırsattan yararlanıp, teşvikleri almanın tam sırası.