Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için son dakika yeni bir kampanya Haberi geldi. Qnb Finansbank son zamanlarda yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Acil nakit kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar qnb Finansbank üzerinden alacakları ihtiyaç kredisi ile birlikte 15.000 TL hemen SMS atarak sonuç alabiliyor. Bankadan yapılan Açıklama ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan kişilerin Finansbank kredi politikalarına uygun olması durumunda düşük faiz oranları ile 36 ay vadeli olarak Kredi alabileceği açıklandı. Bireysel ihtiyaç kredisi olarak başvuru yapabileceğiniz bu Kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız 15 bin TL hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Finansbank üzerinden başvuru nasıl yapılıyor? 

Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler için en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi bankanın sms kredi servisi olmaktadır. Kendi cep telefonu numarası üzerinden mesaj kısmına girerek buraya t.c. kimlik numaranızı yazabilir ve bu mesajı 5030 numarasına gönderebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu bu şekilde yapmış olacaksınız. 5030 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri değerlendirmeye alacak ve kimlik numaranız üzerinden banka kredi notu ve geçmiş banka performansınıza bakarak Kredi sonucu belirleyecek.

maasini-qnb-finansbanka-getiren-emekli-50000-tl-sartsiz-ve-belgesiz-odeme-alacak-son-dakika1

5030 numarasına atmış olduğunuz mesaj sonrasında bu işlemler 5 dakika içerisinde otomatik olarak yapılacak ve sizlere hemen Kredi sonucu söylenecek. 5030 numarasını atılan mesaj sonrasında kredi onayı alan vatandaşlar 15.000 TL onay alırsa 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan krediyi hemen kullanabilecek. 

Bankanın mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar ise SMS atmadan qnb mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Banka hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte qnb mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.