Ekonomi

QNB Finansbank gelir belgesiz 100.000 TL duyurusunu yaptı! Bugün başladı: 4 gün sürecek

QNB Finansbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 100000 TL kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılacak olan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. QNB Finansbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında gelir belgesiz 100000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve SMS ile başvuru yapmanız durumunda sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmanız olanak sağlanacaktır.

QNB Finansbank

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda belirtilen şartlar dahilinde istediğiniz zaman ihtiyaç kredinizi kullanabilecek ve onaylanan bu krediler hesaplarınıza yatırarak, istediğiniz zamanda kullanabileceksiniz.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olup, kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda cep telefonunun mesaj kısmına girerek ücretli bir mesaj atması gerekiyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.