Ekonomi

QNB Finansbank, Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli 80.000 TL İhtiyaç Kredisi Başladı

QNB Finansbank, Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankası 80000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli ve 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası yapacağını açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bankaların kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde SMS ile de başvurunuzu yaparak onay alabileceğiniz bu kampanyalarda 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan kredileri düşük faizlerle sizlere verilecektir. QNB Finansbank üzerinden yapılacak olan başvurularda özellikle banka kredi notu yüksek olan kişiler kredi puanına göre, faiz oranlarından da yararlanmaktadır. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar da internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabilmektedirler.

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC Kimlik Numaranız: 50 30 numarasına mesaj olarak atabilir veya bankanın internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan İhtiyaç Kredisi Başvurusu duyurusu sonrasında, TC kimlik numaranız üzerinden verilecek olan bu kredilerde 36 ay vade ile sadece 50000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Garanti BBVA

Garanti Bankası şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine kimlikleriyle birlikte gidebiliyor. Garanti Bankası internet sitesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini, aralarda boşluk bırakarak, 44 11 numarasına göndermesi durumunda, Yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaktır. 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında 5 dakika içerisinde kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte bu bankalardan ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlere gönderilmektedir.