QNB Finansbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Duyurusu Yaptı! 75.000 TL 24 Ay Vade ve 3 Ay Erteleme Olacak. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte düşük faizli bahar kredisi başlıyor.

QNB Finansbank Düşük Faizli Bahar Kredisi Duyurusu Yaptı! 75.000 TL 24 Ay Vade ve 3 Ay Erteleme Olacak. QNB Finansbank üzerinden hızlı bir şekilde başvurusu yapacağınız yeni kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Uygun faizlerle verilecek olan bu kredilerde işlem yapacak olan kişilerin başvurularını hemen sonuçlandıracak bu kampanyada kişilerin kredi notuna göre işlem yapılarak onay verilecektir. 

QNB Finansbank uygun faizlerle vereceği bu kredilerde 75000 TL'ye kadar işlem yapacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi verecek. Kredilerde 50 bin TL limitlerde 36 ay vadeye kadar işlem yapılırken, 50 bin TL üzerinde ise 24 ay vade işlem yapılacaktır. 

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Kredi alacak kişiler işlem ücretlerini öğrenmek için banka resmi internet sitesine girebilir. TC vatandaşı olan ve banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler TC Kimlik numarası üzerinden QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. İster bankadan isterseniz de bankaya gitmeden işlem yapma imkanı sizlere verilmektedir. 

10000-tl-nakit-icin-haber-geldi-son-dakika-kampanyasini-banka-muduru-acikladi-basvuru-yapan-ala1

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu 

QNB Finansbank üzerinden SMS ile başvurusu yapabilrsiniz. Banka TC KİMLİK numaranızı 5030 numarasına mesaj atan kişilerin kredi değerlendirmelerini 5 dakika içinde yapıyor. Bu şekilde kredinizi hemen hesaba atabilecek ve kredinizi 5 dakika içinde öğrenmiş olacaksınız. 5030 numarasına atılan mesajda kredi onayı alan kişiler en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi başvurusunu tamamlayabilir. 

QNB Finansbank ayrıca QNB mobil uygulaması üzerinden de başvuru almaktadır. Kredi alacak kişilerin banka şubelerine gitmeden işlem yapabilecekleri QNB Mobil uygulaması, kredi onayı alan kişilerin hesaplarına ne kadar onay aldılar ise o kadar göndermektedir. MAsrafsız ve gelir belgesiz kredi alacak kişiler bu sistem ile başvurularını gerçekleştirerek bankadan düşük faizli kredi alabileceklerdir.